Kids By Fatih Kıral ’’ Doğa ile İçiçe’’

Çocuk ve genç odalarına yeni bir şıklık anlayışı getiren Kids By Fatih Kıral yeni koleksiyonuyla göz kamaştırıyor. Ürün yelpazesinde her zevke uygun mobilya ve aksesuar yer alırken, çocukların sağlığına üretimin her aşamasında verilen önem de dikkat çekiyor. Yeni koleksiyonunda doğa temasını ressam eşliğinde işleyen Kids by Fatih Kıral’da mobilyalar kişiye özel olarak üretiliyor, ikincisi bulunmuyor. Metal aksanları ağacın içine gömülen mobilyalar sayesinde, çocuklar manyetik alan içinde kalmıyor ve uyku düzenleri de bozulmuyor.

 

Yerli üretimde imza bir marka olan Kids By Fatih Kıral, küçük prenseslere ve prenslere düşledikleri yaşam alanını, yeni koleksiyonunda hazırladığı doğa teması eşliğinde rengarenk seçenekler ile sunuyor.

 

Türkiye’nin önde gelen bebek ve genç mobilya markası Kids By Fatih Kıral, çocuğunuza yeni bir yaşam alanı yaratmanız için ulaşılabilir şıklığın anahtarını sunuyor. Çocukların hayal ettikleri her tür mobilya tasarımının titizlikle işlendiği Kids By Fatih Kıral’da perde, aydınlatma, duvar kağıdı ve halı gibi birçok yan ürün de yer alıyor. Kids By Fatih Kıral yerli üretimiyle, çocuk mobilyalarında moda trendleri belirliyor.

 

Çocukların sağlığı her aşamada ön planda

Kids By Fatih Kıral, üretimin her aşamasında çocuk sağlığını ve güvenliğini ön planda tutuyor ayrıca boyalı MDF ile seri üretimi tam otomatik ve teknolojik hatlarla sağlıyor. Kids By Fatih Kıral’ın tüm koleksiyonunun yüzde 80’inde boyalı MDF, yüzde 20’sinde ise ağaç kullanılıyor. Ebeveynlerin hassasiyetini daima göz önünde bulunduran Kids By Fatih Kıral, bu sorumluluk bilinciyle kimyasal boya kesinlikle kullanmıyor. Hatta sadece Kids By Fatih Kıral için Türkiye’nin önde gelen boya firmalarına özel olarak yaptırılıyor.

 

Fonksiyonel ürünler ile uzun süreli kullanım imkanı

Kids By Fatih Kıral tasarımlarının en önemli özelliklerinden biri de işlevsel olmaları. Ürünler tasarlanırken, öncelikle çocukların yaşam alanı olduğu düşünülerek onlara hayallerindeki gibi, sıkılmadan vakit geçirebilecekleri bir atmosfer yaratmak isteniyor. Bu çalışma planlanırken, aynı zamanda fonksiyonellik de ön planda tutuluyor. Kids By Fatih Kıral koleksiyonundaki ürünleri çocuklar doğdukları andan itibaren yetişkin oluncaya kadar ufak ekleme ve değişikliklerle rahatlıkla kullanabiliyor.

 

Mobilyada 33 yıllık imza

Satın alma sonrasında verilen destek de Kids By Fatih Kıral’ı ayrıcalıklı kılan özelliklerden. Ayrıca ücretsiz mimari destek de Kids By Fatih Kıral’ın müşteri hizmetleri tarafından veriliyor.

Kids By Fatih Kıral, kaliteden ödün vermeden, teknolojik alt yapıya sürekli yatırım yapmaya ve ülkemizin en önemli yerli üreticileri arasında yer almaya yenilenerek devam ediyor.