Kilim Mobilya’dan indirim rüzgarı Son tarih 30 Eylül!

Türkiye’nin önemli mobilya markalarından Kilim Mobilya, müşterileri için çok özel bir kampanya düzenledi. 30 Eylül’e kadar sürecek kampanya kapsamında Kilim Mobilya müşterileri, yatak odasından yemek odasına, koltuk takımından tamamlayıcı mobilyalara kadar birçok ürün grubunu yüzde 40’a varan indirimli fiyatından alma şansı yakalayacak.

 Birbirinden kreatif tasarımlarıyla mobilya sektörünün önemli oyunculardan Kilim Mobilya, takipçileri için çok özel bir kampanya düzenledi.


30 Eylül tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında Kilim Mobilya müşterileri;    New Fiesta Oturma Odası, New Atlantik Oturma Odası, Kaş Koltuk Takımı, Buket Kanepe,

New Aksaya Salon Takımı, New Golden Salon Takımı, Atlantik Yemek Odası – Yatak Odası,

Kaşmir Yemek Odası – Yatak Odası, Akasya Yemek Odası – Yatak Odası, Venüs Genç Odası,

Visco Line Yatak, Petra Yatak, Kemer Düğün Paketi, Buca Düğün Paketi, Kaşmir Düğün Paketi, Alya Çay Seti ve Gala Çay Setini indirimli fiyattan alma şansı yakalayacak.

Kilim Mobilya, yüzde 40’lara varan ve 12 ay taksit seçenekli indirim kampanyası ile yaşam alanlarını yeniden kurgulamak isteyenlere kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

 

Kilim Mobilya Hakkında;

Evrensel standartlara uygun, dünya genelinde, her yaşam alanına sevgiyle “Bir KİLİM” üretme vizyonumuzla istikrarlı bir şekilde büyüyerek, ülkenin lider mobilya üreticileri arasındaki yerini alan Kilim Mobilya, bugün sürdürülebilir büyüme stratejisiyle yoluna devam ediyor. Her alanda teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve yeni inovatif yaklaşımla sürekli Ar-Ge çalışmaları yapan Kilim, Türkiye genelinde ve dünyanın birçok ülkesindeki yaygın satış ve hizmet ağı ile sadece ülkemizin değil, dünyanın dört bir yanına ulaşıyor. Kilim Mobilya, tüm iş süreçlerini EFQM mükemmelik modeli çerçevesinde yürüterek milyonlarca müşterinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışıyor.