Konfor, ‘Mükemmel Müşteri Memnuniyeti’ ödülünün sahibi oldu

Modern çizgisi, teknoloji ve kaliteyi bir araya getiren trend koleksiyonlarıyla öne çıkan Konfor,müşteri memnuniyeti platformu sikayetvar.com’un düzenlediği “Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri”nde (A.C.E Awards 2023) Mobilya Mağaza Zinciri Kategorisi’nde ‘Gold’ ödülüne layık görüldü.

‘Önce müşteri’ ilkesiyle yenilikçi mobilyalar üreten Konfor, sikayetvar.com’un bu yıl 8’incisini düzenlediği A.C.E Awards “Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri”nden anlamlı bir ödülle döndü. 1,5 milyonu aşkın anket verisinin baz alındığı araştırmanın sonucunda 60 farklı sektörden 113 markanın ödüle layık görüldüğü yarışmada Konfor, Mağaza Zinciri Kategorisi’nde‘Gold’ödülünün sahibi oldu.  Ödülü almaktan büyük mutluluk duyduklarını belirtenKonfor Marka ve Pazarlama Direktörü Özkan Özkul;“45 yıllık tecrübemizle müşterilerimize her anlamda üst düzey konfor ve memnuniyet sağlamak önceliklerimiz arasında yer alıyor. Bu nedenle aldığımız ödül bizim için çok değerli. Başarımızda emeği geçen ekiplerimize ve tüm çalışanlarımıza teşekkür ederim.” dedi.

Konfor Mobilya ve Konfor Yatak Hakkında:

Faaliyetlerine 1978 yılında İzmir’de başlayan Konfor; Konfor Mobilya ve Konfor Yatak markalarıyla yaşam alanlarına kalite, tasarım ve konfor katmak adına dünya trendlerini ve dekorasyonda en son tasarımları kullanıcıyla buluşturuyor. Sektörde 45’inci yılını kutlayan Konfor, yılların getirdiği deneyim ve ustalıkla teknoloji ve kaliteyi modern çizgilerle buluşturuyor. Konfor, üretim tesisinde farklı yaşam alanlarının özgün ihtiyaçlarını karşılayacak modern ürünlere hayat veriyor. Turquality’ye dahil olan Konfor, global marka olma yolunda ilerliyor. Konfor Mobilya ve Konfor Yatak düzenli ve sürdürülebilir büyüyen mağazalarında, çevreye ve geleceğe duyarlı politikalarıyla ürünlerini müşterileriyle buluşturuyor.