Kontrast Renk Geçişleri Sunabilen Parke Teknolojisi AGT’ den

Yaşam alanlarına özel ahşap çözümler sunan AGT, stil sahibi kişilere hitap edecek yeni “Marco Polo” parke koleksiyonu ile dikkat çekiyor. AGT Marco Polo koleksiyonu zeminleri sıra dışı bir keşfe çıkartıyor.

Yeni AGT Marco Polo koleksiyonu muhteşem ahşap yüzeyi, koyu ve açık renk geçişleriyle mekanlarınızı güçlü kontrast etkisiyle buluşturuyor.Ahşabı teknoloji ile buluşturarak iç mekanlara değer üreten AGT, parkede çok az rastlanacak kontrast renk geçişlerini kullanan yepyeni koleksiyonu Marco Polo ile mekanlara sıra dışı bir zemin opsiyonu sunuyor. Marco Polo serisi parke üzerinde renk geçişlerini cesurca kullanarak parkede yeni bir keşif rotası çiziyor. 8 ve 12 mm kalınlığında üretilen Marco Polo koleksiyonu AC4 ve AC5 dayanım sınıflarında pazara sunuluyor.

Kontrast Renk Geçişlerinin Güçlü Etkisi

AGT’nin öncülerinden olduğu Register Emboss yüzey teknolojisinin en yeni koleksiyonlarından biri de yeni Marco Polo koleksiyonu. Mimarların güçlü kişiliğe sahip bir desen ve yüzey uygulamak istediği geniş mekânlarda ya da otel lobisi gibi  ortak kullanım alanlarında, etkileyici bir zemin kaplama için mükemmel bir seçim olan Marco Polo, 25 yıl garantiye sahip.  Ünlü kâşif Marco Polo’nun adından esinlenilen koleksiyonun dekor renkleri ise Avrupalı kaşiflerin keşfettiği adalar olan Kanada, Florida, Panama, Azor, Samoa, Labrador, Colarado ve Kaledonya’dan isimlerini alıyor. Tüm AGT parkelerinde olduğu gibi insan sağlığına duyarlı üretilen Marco Polo E0 değerinde, Blue Angel mührüyle tüketiciye sunuluyor. Yarınlar için sürdürülebilir bir üretim anlayışına sahip AGT, sıfır atık politikasıyla üretim yapıyor.