Koyunlu Koltuk

Koyunlu Koltuk 1973 yilinda basladigi mobilya ve dekorasyon uretimini 36 yildir basari ile devam ettirmektedir. Degisen zamanin yenilik ve gelisimini takip eden firmamiz deri ile mobilyayi birlestirerek ev ve dekorasyon mobilyalarinda yeni bir tarzin baslangicini yapmistir. Tum urunlerinde modernligini zerafetle birlestiren Koyunlu Koltuk uygun kaliteli urun ve kusursuz hizmet anlayisiyla musteri memnuniyetini saglamak için yatirimlar yapmaktadir.

Koyunlu Koltuk profesyonel kadrosu, iki adet uretim tesisi ve modern tasarimlari ile gelismeyi hedefleyen her zaman tercih edilen bir firma olmak icin var gucuyle calismaktadir.

KALİTE POLİTİKASI SÜRECİ
İşletmemizde üst yönetim tarafından işletmemizin kalite politikasının belirlenmesi sırasında aşağıdaki adımlar izlenmektedir:

1-İşletmemizin geleceğe yönelik vizyonları hazırlanmakta. Vizyonda işletmelerimizin gelecekte ulaşacağı durum belirtilmektedir. İşletmemizin vizyonu,düzenlenen toplantılarda personele iletilmiş olup herkes tarafından anlaşılmıştır.
2-İşletmemizin pazar, müşteri ve çalışan ilişkilerini kapsayan yazılı bir misyonu vardır.
3-Her departmanın politika ve stratejileri işletmenin politika ve stratejisine uyumlu olarak geliştirilmektedir.
4-Kalite politikasını belirlerken, müşteri gereksinimlerini yansıtacak ölçülebilir hedefler belirlenmektedir.
5-Gelişmeler düzenli olarak ölçülmekte ve gerektiğinde işletmemizin kalite politikası güncelleştirilmektedir.
6-İşletme çalışanlarının, kalite, müşteri tatmini, ekip çalışması ve işletme ahlakı ile ilgili, sorumluluklarını vurgulayan değerler, üst yönetim tarafından belirlenmekte ve yazılı talimatlar haline getirilmektedir.
7-İşletmemizde kalite müşteri istek ve ihtiyaçlarına uygun ürün ve hizmet sunulması, üst yönetim tarafından belirlenen standartlara uyum sağlayarak kalite seviyesinin geliştirilmesi, işletmemizin vazgeçilmez politikasıdır.

Adres Bilgisi

Mahmudiye Mah. Ertuğrulgazi Caddesi No.91 İnegöl / Bursa / Türkiye


İletişim Bilgileri

Telefon : +90 224 713 52 23
Fax : +90 224 715 37 67


E-mail Bilgileri

[email protected]

www.koyunlukoltuk.com