LIGNA 2023: Biesse için harika bir sahne.

15-19 mayıs 2023tarihleri arasında ağaç işleme teknolojilerinin sergilendiği LIGNA fuarında Biesse yeniden yerini alıyor.

Biesse, LIGNA’da kurumsal yenileme sürecini temsil eden ve grubun değerlerini, kimliğini en iyi şekilde ifade eden yeni görsel kimliği ile yerini alacak. Faaliyet gösterdiği çeşitli sektörleri birbirinden ayıran özellikleri korurken, çok yönlülüğe ve doğası gereği uluslarası olmaya odaklanıyor. Bu şirketin sürekli değişen uluslararası pazarlarda rekabet etmesini ve somut faydalar sağlamasını gerçek kılacak bir evrimdir.

Salon 11 – Teknoloji iş başında

EMEA ve APAC Bölge Başkanı Ettore Vichi ‘’Grubun evrimsel yolculuğunu ve Biesse’yi rakiplerinden ayıran çoklu malzemeye yaptığı vurguyu keşfetmek için Salon 11’I ziyaret eden herkesle tanışmayı dört gözle bekliyoruz’’ diyor. Vichi, ‘’Üretim performansını güçlendirmek ve artırmak isteyen imalat şirketlerinin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış yüksek teknoloji çözümler, entegre sistemler ve hatlar faaliyete hazır olarak sergilenecek.’’diye ekliyor.

Üretimde belirleyici bir artış hem üretim sürecinin hem de yükleme ve boşaltma operasyonlarının tam güvenilirliğini sağlayan otomatik çözümlere önem verilmektedir. Ziyaretçiler, şirket içi sipariş yönetimi için bir yazılım programı olan SmartConnectionsayesinde birbirine bağlı otomatik yükleme ve boşaltma üniteleri ile panel boyutlandırma ve yerleştirme çözümlerinden oluşan entegre bir tesisi ilk elden görebilme fırsatı bulacaklar.

Robotik yükleme ve boşaltma özelliğine sahip yeni seri kenar bantlama hattına odaklanılacaktır. Yeni ürünün ikili karakterizasyonu, mevcut beceriler ve varlıklar sayesinde grubun çevresel, sosyal etkisini tanımasını ve değerlendirmesinin yanı sıra inovasyonu ürün geliştirme süreçlerine entegre etmesini sağlayacak olan sürdürülebilirliğe giden yolun başlangıcını işaret ediyor. Biesse, teknolojik yenilikleri tanıtırken aynı zamanda çevresel performansı da iyileştiren yeni ürününü bu bağlamda ziyaretçilerine sunuyor.