Liu Jo Living yeni modüler oturma sistemini sunuyor: Glam

Büyüleyici bir çözümde: bir koltuk, bir kanepe ve bir şezlong. Bu yeni Glam Liu Jo Living tarafından oturma düzeninin tamamen kişiselleştirilmesine olanak tanıyan çok yönlü bir kombinasyon. ihtiyaçlara ve mevcut alana uyum sağlayarak, adından da anlaşılacağı gibi cazibeli bir dokunuş katıyor. Simone Cagnazzo’nun Liu Jo Living için tasarladığı yenilik.

Konfor ve çağdaş tasarım seviyelerini karşılamak üzere tasarlanan Glam, bir dizi, Hem iç hem de dış mekan kullanımı için tasarlanmış modüler koltuklar. Rahat bir sırt dayanağına sahiptir ve ergonomik koltuklar Glam şunları içerir: sırt dayanağıyla bütünleşen bir taban, bir oturma alanı modül ve dikişli sırtlık ve ruloya sahip başka bir ek modül. İkincisi olabilir kompozisyon oluşturulduğunda ters çevirilerek bel desteği olarak taban modülüne yerleştirildi şezlonga dönüşüyor. Liu Jo Living kendisini sürdürülebilirliğe adamıştır ve Glam bu vaadini çıkarılabilir ürünlerde yansıtmaktadır, döşemede ve aksesuarların ve tamamlayıcıların sürekli güncellenmesinde,

Şirketin girişimci düşüncesi. Tamamen genişletilmiş poliüretandan yapılmış Glam, dayanıklılık ve direnç, özellikle Liu Jo Living’in felsefesiyle birleştirildiğinde

“kıyafet değiştirmek”. Tamamen çıkarılabilir kapak, temizlik ve bakımı kolaylaştırır ve eskimeyen bir görünüm sağlar, tasarım. Onu daha da sürdürülebilir kılan şey ise tamamen geri dönüştürülebilir olması çıkarılabilir yapı, döşeme ve genişletilmiş poliüretan yapı. Bu şu demek Glam tek bir bileşen olarak bertaraf edilebilir. Tarafından denenmiş yenilikçi bir yaklaşım Liu Jo Living, sökmeye veya ayırmaya gerek olmadığından geri dönüşüm sürecini basitleştirecek karmaşık parçalar.

Yaşam döngüsünün sonunda Glam kolayca imha edilebilir ve böylece verimli bir kullanım sağlanır ve malzemelerin çevre dostu olarak geri kazanılması ve yeniden kullanılması. Bu özellik yalnızca azaltmakla kalmaz üretim aşamasında ve aynı zamanda ürünün kullanım ömrünün sonunda çevresel etki faydalı ömür. Geri dönüşümü kolaylaştıran Glam, atıkları azaltmaya ve çevreye katkıda bulunmaya kararlıdır.

Kaynakların daha verimli kullanıldığı döngüsel bir ekonominin teşvik edilmesi ve sorumlu bir şekilde. Glam nereye yerleştirilirse yerleştirilsin geniş ürün yelpazesi sayesinde çeşitli ortamlara uyum sağlar. Renkler ve kaplamalar mevcuttur. Dryfeel® genişletilmiş poliüretan içeren dış mekan versiyonu, hava koşullarına ve neme dayanacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır ve uzun süreli dayanıklılık sağlar ve açık havada bile silinmez bir stil.

Glam, Liu Jo Living’in Milano’daki amiral mağazasının yeni kurulumunda önizlenecek. MDW2024. Rubelli kumaşlarıyla kaplanmış bu elbise zarafeti ve kaliteyi onaylıyor.

Çağdaş estetiği ve konforu, bireysel alanların ötesine geçerek tasarımcılara olanak sağlar.

Her müşteri için benzersiz ve özel alanlar yaratmak. Mimarlar aslında en fazlasını yapabilirler.

Glam’in düzen ve konfigürasyonlarla oynamak için modülerliğinden faydalanarak, ihtiyaçlarınızı karşılayan çözümler yaratın.

Herhangi bir yaşam alanının ihtiyaçları. Lüks bir otelde bir salon alanı döşemek için idea.

Sağlıklı yaşam merkezindeki dinlenme alanı veya ofisteki bekleme odası Glam mükemmel uyum sağlar, teşvik edici bir ortam yaratmak.