Lova Sleep’ten Gençleri Düşünen Yatak: “Sleep Teens’’

Hayallerinizdeki deliksiz uykuyu size yaşatan Lova Sleep’in yeni ürünü Sleep Teens Yatak, gençlerin ihtiyaçlarına uygun bir uyku deneyimi sunuyor.

Türkiye’nin yenilikçi yatak markası Lova Sleep, gençler için özel olarak tasarlanmış Forever Young yatak serisinin yeni ürünü Sleep Teens Yatak ile gençlere kaliteli bir uyku deneyimi yaşatıyor. Gençlerin anatomisine uygun olarak tasarlanan Sleep Teens Yatak, vücut gelişimine katkıda bulunuyor.

Sleep Teens’te yer alan beş özellik gençlerin gelişimi açısından büyük önem taşıyor. Ergenlik dönemindeki kas, iskelet ve kan dolaşımı yapısı dikkate alınarak Leggett & Platt’ın Lova Sleep için geliştirdiği çift katmanlı Hibrit Yay Sistemi, gençlere konforlu bir uyku deneyimi sunuyor. Yatağın her noktasında tam destek sağlayan Hassas Yay Teknolojisi, ortopedik bir uyku ortamı oluşturuyor. Aktif destek teknolojisi ile kişinin uyku alışkanlığına göre şekillenen yaylar, omurganın ve kasların rahatlamasını ve kolay hareket etmesini sağlıyor.

Yatağı bakteri, koku vb. etkenlerden uzaklaştırmak için kılıfı kolayca çıkarılabiliyor. Gençler için özel olarak üretilen yatağın kumaşı örme dokuya uygulanan Regeneration (Yenilenme) teknolojisiyle üretildi. Regeneration teknolojisi uyku bozukluklarını düzenleyerek güne daha dinç ve canlı uyanmayı sağlıyor. Isı işlem kontrolü özelliği ise uyku sırasında oluşan ısı ve nem dengesini kontrol altına alıyor.

Türkiye’nin yeni yatak markası Lova Sleep’in ürün portföyünde yer alan ve gençlere kaliteli uyku deneyimi sunan Sleep Teens’i tüm Doğtaş mağazalarında bulabilirsiniz.