MD MOBILYA DEKORASYON

MobilyaDekorasyon.com, mobilya sektöründe butik imalat yapan üreticileri ilk defa internet ortamında bir araya getirmeyi başarmış olan bir mobilya portalıdır.
Amacımız, yüksek kalitede imalat yapan mobilya firmaların ürünlerini son kullanıcıyla buluşturmaktır.

MobilyaDekorasyon.com 2001 yılında, yüksek kalitede butik üretim yapan 13 mobilya üreticisi firmanın katılımıyla açılmıştır. 15 yıldır üye ve ürün sayısını arttırarak kesintisiz yayınına devam etmektedir.

MobilyaDekorasyon.com, nihai tüketicinin, doğrudan üretici ile buluşmasını sağlayarak aracı kurum maliyetlerini ortadan kaldırmakta, aynı kalitedeki ürün ve hizmetlerin, kaynağından uygun fiyata satın alınmasını sağlamaktadır.

Üretici firmalarımız da MobilyaDekorasyon.com’un havuzunda yer alarak onbinlerce müşteriye ürünlerini sunabilmektedir.

Geçen 15 yıl içerisinde, MobilyaDekorasyon.com üzerinden, 100.000’in üzerinde yerli ve yabancı alıcı, üye firmalarımızla 250.000’i aşan adette iletişim gerçekletirmiştir.

Tamamı kendi üretimi olan ve profesyonel fotoğraf çekimleri yaptıran firmalar sisteme üye olarak kabul edilmektedir. İmalatçı olmayan, yalnızca bayilik yapan, farklı kaynaklardan ürün fotoğrafı alıntılayarak (kaba tabirle çalarak) kendisi üretiyormuş gibi sunan firmalar asla MobilyaDekorasyon.com çatısı altına alınmamaktadır.

Son kullanıcılar, basit iletişim formları ile direkt olarak üreticilere sorularını ve fiyat taleplerini gönderebilmekte olup tüm sorular üretici firma yetkilileri tarafından cevaplanmaktadır.