Meşe Mobilya

Meşe Mobilya sektöre ilk olarak 1980’li yılların başlarında adım atmıştır. Köklü bir geçmişe sahip olan firma başlangıçta ahşap mobilya üretimi ile iştigal etmekte idi.

30 yıllık bir geçmişe sahip olan Meşe Mobilya o günlerden bu günlere ciddi bir ivme kazandı. Meşe Mobilya 90’lı yılların başlarında üretimini bugünkü modern tesislerine geçerek profesyonel kadrosu ile devam ettirmektedir. Meşe Mobilya gelinen bu noktada tüketici memnuniyetini her zaman birinci felsefe edinmiştir. Meşe Mobilya ulusal bazda aranılan ve tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Bu da tüketici odaklı ve müşteri memnuniyetinin bir göstergesidir.

Ürettiği üstün kaliteli ve ergonomik ürünlerini yurt çapının yanı sıra uluslararası çapta da tüketicisinin beğenisine sunmuştur. Bu gün dünyanın birçok ülkesine ürünlerini ihraç etmektedir. Uluslararası ihracatını her geçen gün arttıran Meşe Mobilya ülke ekonomisine istihdam bazında ve katma değer anlamında ciddi girdiler sağlamaktadır. Sizlerden almış olduğu pozitif enerji ile kendisini her geçen gün yenileyen ve geliştiren marka ilk günkü heyecan ile yoluna devam etmektedir.

Meşe Mobilya yaşam alanlarınızı daha mutlu ve zevkli kılabilmek için; sizler için çalışıyor.

ADRES Organize Sanayi Bölgesi 47.Cadde No:10
Kayseri /
TELEFON +90.352 322 06 06 (Pbx)
FAKS+90.352 322 06 13
E-MAIL [email protected]

www.mesemobilya.com.tr