Metebronz

Metebronz, 1963 yılından bu yana ürettiği bronz ve ahşabın bir arada kullanıldığı mobilya ve aksesuarlar ile klasik mobilya sektörünün önde gelen firmaları arasındadır. Ürünlerin satışı, İstanbul’da ve Ankara’da bulunan mağazaların yanı sıra, Bakü ve Erbil’de yer alan Franchise mağazalar ve gerek yurt içinde, gerekse yurt dışında yer alan corner bayi ve temsilcilikler aracılığı ile gerçekleştirilir.

Klasik yatak odası ve yemek odası takımları ile oturma grupları, 12,000 metrekarelik bir üretim tesisinde, teknolojinin mevcut en son olanakları kullanılarak üretilir. Uzman mimar ve iç mimarların tasarladığı, mesleğine yıllarını vermiş bronz ve ahşap ustaların maharetli ellerinden çıkan ürünler, bugün pek çok seçkin yaşam ve çalışma alanına şıklığı, estetiği ve kaliteyi bir arada sunmaktadır.

Özel teknikler kullanılarak elde edilen bronzun vazgeçilmez bir parçası olduğu mobilya ve aksesuarların yanı sıra, Metebronz’un yine kendi bünyesinde tasarlayıp ürettiği kapılar, merdiven korkulukları, duvar panelleri ve aydınlatma ürünlerini kullanarak gerçekleştirdiği iç dekorasyon projeleri mevcuttur. Türkiye’de ve dünyanın çeşitli ülkelerinde pek çok otel, yalı, özel konut, rezidans, müze ve ofisin dekorasyonu Metebronz tarafından gerçekleştirilmiştir.

Ürünler, modellerine ve malzemelerine göre zengin bir cila, kaplama ve renk yelpazesinde sunulur. Tercihler doğrultusunda yüksek kalite deri ve kumaş döşemeleri dahil olmak üzere, hem ahşabın hem de bronzun üretimi aynı tesiste yapılır.

Karacakaya Caddesi No:156 Siteler / Ankara

 +90 312 349 43 90

 +90 312 353 69 10

 [email protected]

www.metebronzmobilya.com