Modern yaşama atılan ilk adım için Kilim’den Lavita

Yaşam alanlarına yenilikçi bakış açısıyla yaklaşan Kilim Mobilya; Lavita Koltuk Takımı, Yatak Odası Takımı ve Yemek Odası Takımı ile modern çizgileri kullanıcısıyla buluşturuyor. Zarif çizgileriyle donatılan her bir parçasıyla farklılık arayanlar için tasarlanan Lavita, yumuşak tonlara sahip renkleriyle samimi ortamlar yaratıyor.

Modern yaşam tarzını, yenilikçi ürünleriyle yansıtan Kilim; Lavita Koltuk Takımı, Yatak Odası Takımıve Yemek Odası Takımı’nın cesur formlarıyla samimi ortamlar yaratıyor. 1950’li ve 60’lı yılların estetiği üzerine kurulmuş bir görünüm yansıtan Kilim, Lavita ürün grubuyla iç mekanlara dinginlik yayıyor. Modern yaşam tarzının yansıması olan ürün grubu, yalın tasarımlı yapısıyla kullanıcısına rahatlık sunuyor. Ürünlerin en ideal şekliyle tasarlandığı Lavita, zamansız formların yenilikçi yorumunu yansıtıyor.

Alışılagelmiş beğeni algısına yeni bir yorum

Kilim’in estetik ve fonksiyonu bir arada sunduğu Lavita Koltuk Takımı, oturma alanlarına yeni bir soluk getiriyor. Çağdaş bir dekorasyon stiline sahip kıvrımlarıyla mekana sıcak bir dokunuş katan takımın metal ayakları estetik bir görünüm sağlıyor. Asil duruşuyla dekorasyonu tamamlayan takımın ikili ve tekli koltukları, alışılagelmiş beğeni algısını yeni bir yorumla buluşturuyor. Yüksek kaliteli malzeme yapısının ince işçiliğiyle samimi bir ambiyans yaratan Lavita, çağdaş bir dekorasyon anlayışının izlerini taşıyor.

Detaylardaki zenginlikle modern bir uyku deneyimi

Yalın hatlarıyla rahat bir uyku ortamı yaratan Lavita Yatak Odası Takımı, detaylarındaki zenginlikle modern bir yaklaşım sergiliyor. Kahverengi ve kremin rahatlatan uyumunu alanın bütününe yayan takımın dolap, şifonyer ve ayna gibi detaylarla tamamlanan yapısı, özgün malzeme kombinleriyle farklılaşıyor. Rafine estetiği ortaya çıkaran hatları ise üst düzey kullanım deneyimi vadediyor.

Stil sahibi tarzı ile göz dolduruyor

Metalin zarafetiyle sıcaklık, huzur ve samimiyet sunan Lavita Yemek Odası Takımı, dingin görünümüyle ferahlık yayıyor. Mekanlarda yarattığı derinlik hissini minimal ve işlevsel detaylarla güçlendiren takım, tarzıyla göz dolduruyor. Çağdaş dekorasyon anlayışının göz alıcı dokunuşları ile benzersiz bir deneyimi yaşam alanlarına taşıyan Lavita, bütünsel bir cazibe sunuyor.