Modüler Sehpalar İle İşlevsel Bahçeler

Dış mekanlara prestij, keyif ve konfor katan L’unica, 2018 ilkbahar-yaz koleksiyonunda yer alan birbirinden şık ve fonksiyonel tasarıma sahip sehpalarıyla, dış mekanların işlevselliğini yer kaplamadan arttırıyor. Share, Gabor ve Axel sehpalarıyla bahçelerde tüm gözleri üzerine çeken L’unica, modern çizgisiyle gönülleri fethediyor.

 

Tasarımlarını kalite, dayanıklılık ve estetikle buluşturan bahçe mobilyaları markası L’unica, 2018 ilkbahar-yaz koleksiyonunda yer alan Share, Gabor ve Axel sehpalarıyla dış mekanlara şıklığın yanında fonksiyonellik katarak tüm gözleri üzerine çekiyor.

 

Geçmişin geleneksel çizgisini günümüzün modern yapısıyla buluşturan L‘unica Share sehpa, siyah ayakları üstüne teak ve hazeran birleşimi sayesinde bahçelerin şıklığını zamansızlaştırıyor. Üç ayrı yükseklikte ve genişlikte olan Gabor ise toplu halde bulunduğunda büyük bir sehpaya, ayrıldığında ise üç farklı sehpaya dönüşerek dış mekanlara işlevsellik katıyor. Yine istenildiğinde tek bir parçaya, ihtiyaç halinde üç ayrı sehpaya dönüşebilen Axcel sehpalar da fonksiyonellikte sınır tanımıyor. Geometrik tasarımıyla günümüz trendlerini yakalayan Axel sehpalar, dış mekanlarda hiç yer kaplamadan rahatlıkla saklanabiliyor.

 

Birbirinden şık ve fonksiyonel tasarıma sahip Share, Gabor ve Axel sehpalara, L’unica’nın Türkiye genelinde yer alan 30 farklı bayisinden ve İstanbul Levent’te bulunan showroom’undan ulaşmak mümkün.