MÜNZING CHEMIE GmbH, EPLF’ye Ortak Üye olarak katıldı

Avrupalı Laminat Parke Üreticileri EPLF, MÜNZING CHEMIE GmbH’nin ortak üye olarak eklendiğini duyurmanın heyecanını yaşıyor.

EPLF Başkanı Max von Tippelskirch şunları söyledi: “Derneğimize böylesine deneyimli yeni bir üyeyi aramızda görmekten büyük heyecan duyuyoruz. Katkı maddeleri alanında lider bir uzman olarak MÜNZING CHEMIE’nin uzmanlığı dikkate değer bir değerdir; laminat parke sektörüne yenilikçi ürünler sunmaya devam ediyorlar.”

MÜNZING CHEMIE’nin Genel Müdürü ve sahibi Dr. Michael Münzing heyecanını şöyle paylaştı: “Ana önceliği inşaat sektöründe ve ötesinde yenilikçiliği ve sürdürülebilirliği geliştirmek olan bir şirket olarak, diğer laminat parke uzmanlarıyla işbirliği yapmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. Bunlar üzerinde uzmanlık alışverişinde bulunmak Kritik konular, ortak hedeflerimize ulaşmamızı sağlarken aynı zamanda müşterilerimize de fayda sağlıyor.”

MÜNZING CHEMIE, kuruluşundan bu yana yaklaşık 200 yılı aşkın süredir özel katkı maddeleri konusunda itibar kazanmıştır. Genel merkezi Almanya’nın Abstatt şehrinde bulunan şirketin dünya çapında 40 ülkede varlığı bulunmaktadır. Avrupa, Amerika, Asya ve Okyanusya’da bulunan önemli Ar-Ge ekibi ve teknik servis personelinin yardımıyla yenilik ve teknolojiye öncelik vermektedir. Müşteri formülasyonlarının geliştirilmesine odaklanan MÜNZING CHEMIE, laminat parke üretimi de dahil olmak üzere inşaat sektöründe kullanılan kapsamlı bir dizi özel katkı maddesi çözümü sunmaktadır.

Derneğe eklenen bu yeni üyeyle EPLF artık 15 normal üyeyi, 26 yedek üyeyi ve 11 destek üyeyi temsil ediyor.

EPLF Hakkında: 1994 yılında Almanya’da kurulan Avrupalı Laminat Parke Üreticileri Birliği, Avrupa’nın önde gelen laminat parke üreticilerini ve tedarikçilerini temsil etmektedir. Çalışmalarının odak noktası araştırma, geliştirme, standardizasyon ve uluslararası fuarlarda temsildir. Yönetim Kasım 2019’dan bu yana Brüksel’e taşındı.