Need Mobilya

Babalarımızdan devraldığımız mesleği, farklı çatılar altında sürdürüp 2005 yılında aynı çatı altında birleştirerek Need Mobilya üretim serüvenimize başlamış olduk.
Mobilya Sanayinde faaliyete başladığımız 600m2’lik ilk üretim alanımızı, ürünlerimize gösterilen taleple kısa süre içerisinde Organize Sanayi bölgesindeki tesisimize taşıdık.
Gelişen teknoloji ile makine parkurumuzu sürekli yenileyerek yüksek kalitede ürün üreten, yenilikçi bir işletme yapısına sahip olduk.  Need ailesinin her bir bireyini bu yeniliklerle bilinçlendirip oluşan sinerjimizi işimize yansıttık.
Temel felsefemizi ‘kendi evlerimizde kullanabileceğimiz kalite ve görsellikte ürünler üretmek’ olarak belirledik.  İlkelerimiz doğrultusundaki çalışmalarımızda bir taraftan perakende müşterilerimize diğer taraftan sektördeki öncü firmalara mobilya üretimi yaparak katma değer sağlamaktayız. Aynı zamanda dünya ihracat pazarındaki mevcut yerimizi koruyup, her geçen yıl da emin adımlarla pazarımızı genişleterek ekonomimize katkı sağlamaktayız.
Türkiye’nin en büyük Mobilya AVM’si olan ‘Mobiliyum’ içerisinde açmış olduğumuz yeni mağazamızda ürünlerimizi sergilerken, kısa süre içerisinde Mobilya İhtisas Organize Sanayi Bölgesindeki yeni üretim tesisimize geçerek faaliyetlerimize daha yüksek kapasiteyle devam etmeyi amaçlıyoruz.

  • Adres: İnegöl Mobilya İşleri İhtisas OSB 1.Cadde No: 31 Hamzabey Mahallesi  İNEGÖL, BURSA
  • 0224 714 85 77   Dahili 2
  • 0224 714 85 76
  • [email protected]
  • www.needmobilya.com