OFFI

Tunç Endüstriyel Sistemleri A.Ş. OFFI eğitimli ve deneyimli yapısı ile müşterilerine uygun çözümler sunmaktayız. Firmamız üretim tesisleri, Ankara Organize Sanayi Bölgesi’nde olup, Dökümcüler Sitesi’ndeki idari binasında satış faaliyetlerini sürdürmektedir.

Firmamızın en önemli avantajı, kısa sürede müşterileri taleplerine uygun komple çözümler sunmak olduğuna inanmaktadır. Özellikle son yıllarda proje çözümleri sayesinde başarılı işlere imza atmış bulunmaktayız. Standart üretimlerimizin yanı sıra tasarım, tasarım çözümleri ve üretimi konusunda yüksek standartlarda hizmet vermekteyiz.

Vizyonumuz; Müşteri memnuniyeti konusunda müşteri ilişkileri yönetimi uygulamak, bütün müşterilerimize konumuzla ilgili gerekli destek hizmetleri vermek, projelendirme, tasarım, tasarım destek ve üretim konusunda geri dönüşleri takip etmek ve doğru ürünlere ulaşığ kalite sistemi kapsamında üretim yaparak talepleri karşılamaktır.

Misyonumuz; Firmamız marka bilinirliğini arttırarak yüksek kalitede ürünlerle hizmet vermek, projelerimizi en başından sonuna kadar doğru yönetmek ve başarı ile sonuçlandırmaktır.

Adres: Organize Sanayi Bölgesi Avar Cad. No:9 Sincan / Ankara / Türkiye

Telefon: +90 312 267 37 11-14

Faks: +90 312 267 08 82

E-posta: [email protected]

www.offi.com.tr