ÖZCANLAR Kapı Kolu & Kilit

Milyonlarca detayın bulunduğu yaşamın içinden “Kapı Kolu Sistemleri” üzerine uzmanlaşmaya devam eden ÖZCANLAR; 30 yıllık tecrübesi ve teknolojik tüm imkanlara sahip 200’ün üzerinde personeli ile hizmet vermektedir. Yüksek teknoloji ile üretilen ürünleri daha da geliştirerek, dünya çapında bir marka haline gelmeyi hedefleyen ÖZCANLAR; sürekli olarak teknolojik yatırımlar yapmakta, üretim kapasitesini arttırmakta ve MS-58 Prinç olan hammaddeyi en kaliteli işçilikle işlemektedir. Aynı zamanda Zamak, Alüminyum ve Paslanmaz hammaddeleri ile yeni modellerini siz değerli müşterilerine en iyi şekilde sunmaktadır.

Amacımız; yeni tasarımlarla ürün yelpazesini sürekli geliştirmek, farklı kültürlerden insanların zevklerine cevap verebilecek, modern ve klasik çizgileri yansıtan ürünleri üretmektir. Temel felsefemiz; yüksek kalite ile 16 farklı renkte üretilen 850 çeşidin bulunduğu ürün yelpazemizi daha da genişletmektir.

Firmamız, yüksek kaliteyle üretilen ürünlerimizi uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sunarak bu temel felsefemizi sürekli kılacaktır. Kurmuş olduğumuz uluslararası ilişkilerle 35 farklı ülkeye ihracat yaparak gücümüze güç katmaktayız. ÖZCANLAR’ı rakiplerinden ayıran en önemli özelliği dinamik yapısı, değişime ve gelişime açık yönetim anlayışı inovatif düşünme becerisidir.

Kullandığımız ileri teknoloji ile çalışmalarımızın verimi, sektörde örnek alınabilecek bir firma konumuna gelmemizi sağlamıştır. Bundan sonraki hedeflerimizi, her model, ölçü ve renklerde üretim yaptığımız gibi, başarılarımızı ve ihracatımızı dahada geniş alanlara yaymaktır.

Adres : Koçman Cad. Gamze Sk. No:18 34212 Güneşli / İstanbul
Tel : +90 212.651.68.90 / 0212.651.69.01
Fax : +90 212.655.00.58
E-mail : [email protected]

www.ozcanlar.com.tr