Rasch Türkiye’de!

Rasch Contract markasının ilk duvar kağıdı koleksiyonu “Diary”; dekorasyonseverler ile buluştu…

 

Kuruluşu 1861 yıllarına uzanan Alman Rasch markası, yüksek kalite duvar kağıdı ürünlerini, yenilikçi tasarımlar ile bir araya getirdiği koleksiyonları ile bugün Avrupa’nın lider duvar kağıdı markaları arasında ilk sıralarda yer almakta.

 

Alessandro Mendini, Wolfgang Laubersheimer, Ettore Sottsass, Matteo Thun, Marcus Benesch, Barbara Becker ve Salvador Dali gibi dünyaca ünlü tasarımcılar ile çalışmalar gerçekleştirerek Avrupa’nın duvar kağıdında trendlerini belirleyen Rasch markası, Almanya başta olmak üzere farklı ülkelerde yaptığı üretim yatırımlarını genişleterek, yakın zamanda Türkiye’de de üretim faaliyetlerine başladı.

 

Rasch Contract adı altında üretiminin Türkiye’de gerçekleştirileceği koleksiyonlar; Amerika’dan İtalya’ya, Kore’den Almanya’ya uzanan lider duvar kağıdı ve lamine & laminat parke markalarının Türkiye’deki tek temsilcisi olarak kısa zamanda Türkiye’nin en büyük duvar kağıdı distribütörü olmayı başarmış HannaHome firması tarafından dekorasyon sektörü ile buluşturuluyor.

 

Rasch Contract markasına ait koleksiyonların, uluslararası kalite standartlarına uygun ve ham madde olarak kalitesini kanıtlanmış Avrupa ürünleri ile üretilmesinin yanı sıra; alanında profesyonel tasarımcılar ile birlikte tasarlanan desenlere sahip olması da, gerek yurt içinde gerekse de yurt dışında fark yaratan en önemli özelliği!

 

Rasch Contract markasının ilk duvar kağıdı koleksiyonu Diary ile siz de stilinizi yansıtabileceğiniz pek çok alternatif bulabilirsiniz!

 

Krem, kahve, lacivert, bordo, yeşil gibi zengin renklerin yanı sıra dore ve lame gibi iddialı tonlara da yer veren Diary duvar kağıdı koleksiyonu; taş ve tuğla desenlerinden geometrik figürlere, kahve çekirdeklerinden şal ve klasik damask desenlere uzanan tasarım seçeneklerini, keten ve hasır efektlerine sahip düz veya çizgili desenler ile tamamlayabileceğiniz pek çok alternatif de sunuyor.

 

Tüm Rasch koleksiyonlarında olduğu gibi Rasch Contract markası da, kalite ve teknik özellikleri ile fark yaratırken kolay temizlenebilmesi, güneş ışınlarına dayanıklı olması, ekolojik olması, CE sertifikası güvencesinde insan sağlığına zararlı hiçbir maddeyi barındırmaması gibi birçok kullanım avantajına da sahip.