Rozet Mobilya

Mobilya bizim tutkumuz ve sanatımızdır. Mobilya da mükemmel hizmetin ve tasarımların anahtarı işini seven çalışma arkadaşlarımız ve siz değerli müşterilerimizdir. 1996 yılında Ankara, Siteler de serüvenine başlayan Rozet Mobilya, her geçen gün büyüyerek kalitesinden ödün vermeden klasik ve avangard mobilya tarzında yurtiçi ve yurtdışında hatırı sayılır bir yere ulaşmıştır. Kurulduğumuz günden bu yana temel ilkemiz ” Müşteri Mutluluğu ” sloganı ile daima en iyi kalite mobilya ve kişiye özel tasarımları sizlere sunmayı amaç edindik.

Felsefemiz; kusursuz müşteri memnuniyeti, mükemmelik derecesinde hizmet.

Her bir ürettiğimiz mobilya bizim için hazine değerindedir. Sizler için tasarladığımız ürünleri, sizlerden aldığımız ilhamlar ile üretiyoruz. Uzun yıllar birlikte yaşayacağınız sağlam ve dayanıklı mobilyaların üretiminde her aşamada sizlerin fikirlerini alıyoruz. Çünkü sizin için üretiyoruz. Standartların dışında konforlu ve fonksiyonel ürünler ile hizmet vermekteyiz. Detaylara verdiğimiz önemi son teknolojiyi kullanarak ve bunun yanına el işçiliğni de katarak mobilya ve tamamlayıcı aksesuarlar alanında kendimizi sürekli yeniliyoruz.

Müşterilerimizin yüzlerindeki tebessümü görebilmek, bizim için en büyük mükafattır. Rozet Mobilya olarak edindiğimiz dış ticaret tecrübesi ve bunun yanında farklı ülkelerin tercih ettiği tarzları algılayıp, kendi işçiliğimizi ve kalitemizi de katıp yurtdışında hatırı sayılır yerlere ulaşmaktayız. Gerek ülkemiz sınırları içinde gerekse ülke dışında villa, köşk, v.b. tarzda ki yaşam alanlarına uyguladığımız tasarımlarımız ile müşterilerimizin memnuniyetini kazandık.

Başladığımız her yeni günü meslek aşkımızın vermiş olduğu heyecan ile sürdürmekteyiz. Rozet Mobilya yılların verdiği gurur, tecrübe ve değerli müşterilerimizin desteği ile daima yenilikleri, kaliteyi, konforu ve en iyiyi sunmayı sürdürecektir.  Özel hissetemek ve hissettirmek için sizleri de bekliyoruz.

Fabrika Adresi

Ereğli Caddesi No: 67-69 Siteler / Ankara

Telefon : +90 312 350 74 82

Fax : +90 312 350 29 09

E-Mail : [email protected]

www.rozet.com.tr