Schattdecor AG Yönetim Ekibini Genişletiyor

Eylül 2019’dan itibaren Schattdecor AG Yönetim Kurulu, yönetim ekibine iki ek üye atayacaktır: 1999’dan beri uluslararası yüzey uzmanı şirkette çalışan ve son olarak da Schattdecor Grubunda Tasarım, Pazarlama ve İletişim Kreatif Yönetici Direktörü olarak görev yapan Claudia Küchen ve 2018’e kadar Interprint Grubunda CEO olarak uzun süredir görev yapan ve deneyimli bir sektör uzmanı olan Frank Schumacher.

CEO Roland Auer: “Claudia Küchen, tasarımcı olarak ve en son Yönetici Kreatif Direktörü olarak görev yaptığı çalışma yaşamı sırasında, yirmi yıllık bir dönem boyunca grup şirketlerimizin tasarım ve marka kimliği üzerinde önemli gelişmelerde bulunmuştur. Frank Schumacher, sektördeki uzun süreli deneyimi sayesinde, uzmanlığını ve endüstri ile ilgili derin bir anlayışı beraberinde getiriyor. Bu nedenle her ikisi de hem profesyonel hem de kişisel olarak yönetim ekibimize ideal bir katkı sağlayacaktır.”

Frank Schumacher, Satış ve Stratejik Satın Alma sorumlusu olacak ve aynı zamanda şirketin uzun vadeli gelişimine deneyimiyle katkıda bulunacaktır. Claudia Küchen, yeni oluşturulan Tasarım, Pazarlama, İletişim ve Dekor Geliştirme Kuruluna başkanlık yapacaktır. Bu nedenle Eylül 2019’dan itibaren yönetim ekibinin altı üyesi olacaktır.