Schattdecor ekibi ile Interzum Brunch

Schattdecor ekibi müşterileri, tasarımcıları ve mimarlar için Interzum fuarında heyecan verici ve işlevsel yaşam alanlarından oluşan, onları geleceğin şehirlerinin yaşam alanlarına davet eden bir şehir kurmuştu: 2019’un mega şehirleri. Yeni trend konseptinin özelliği ise, Schattdecor’un yüzey uzmanı olarak tüm yaşam alanlarında – yani hem kamusal alanda, hem işyerinde hem de yaşam alanında – varlık göstermesiydi.

Geleceğin dekorları ve yüzeylerinin nasıl olacağına ve nasıl şekilleneceğine dair Schattdecor’un yeni trend konsepti Interzum Brunch adı altında, istanbul’un en nadide ve güzel yerlerinden biri olan Adil Sultan Sarayında 18 Haziran günü güzel bir etkinlikle tanıtıldı.

Schattdecor yüzey uzmanı olarak artık sadece yaşam alanında görünmemekle birlikte aynı zamanda kamusal alanlar, modern çalışma koşulları ve e-ticaret için de yüzey çözümleri geliştirdiğini, yaptığı Trend Sunumu ile davetlilere sundu.

Etkinlikte, “kentleşme” mega trendini ve onun kentsel yaşam alanları üzerindeki etkilerini ele alarak her şeyden önce Yarının Mekanları konseptindeki yaşam alanlarımızı daha yaşanılası kılacak olan yenilikçi çözümler sunuldu.

Sektörün lider firmalar, tasarımcıları ve mimarları rahatlatıcı bir ortamda, panoramic boğaz manzarasının tadını çıkarırken, karşılıklı fikir alışverişinde bulunup, yeni dekorları görme fırsatını yakaladı.