Seçkin Yaşam Alanlarının Tercihi: “Floorpan Elite” Laminat Parke Serisi

Kastamonu Entegre, Floorpan Elite laminat parke serisi ile tasarımcılara ve dekorasyon tutkunlarına konforlu bir yaşam alanı sunuyor. İstanbul’un seçkin semtlerinden ilhamla hazırlanan koleksiyon, zengin renk seçenekleriyle mekânlara doğal bir şıklık katıyor.

Türkiye’de laminat parke ürünlerinde kullanıcılara en fazla dekor seçeneğini sunarak tasarım trendlerine yön veren Kastamonu Entegre’ninderzli parke serisi Floorpan Elite, dayanıklı ürünlerden vazgeçemeyenler için ideal bir seçenek sunuyor. İşlev, estetik ve sağlamlık kriterlerini en üst seviyede karşılayan dört tarafı derzliFloorpan Elite serisi,12 mmkalınlığı ile standart parkelere oranla bozuk zeminleri daha fazla tolere ederken, yoğun trafik ortamlarında da güvenle kullanılabilen dayanıklı yapısı ile dikkat çekiyor.

Seçkin mekânlar için tasarlandı

Doğal yapısı ve farklı renk seçenekleri ile yaratıcı iç mekan tasarımlarına olanak tanıyan Floorpan Elite, 8 mm kalınlığındaki parkelere oranla ses ve ısı yalıtımında daha yüksek performans sağlıyor. Ayrıca derzli yapısı sayesinde uygulandığı mekânı daha geniş gösteriyor.

Vintage ve Country yüzeyleriyle doğal ahşap dokusunun ince detaylarını iç mekanlara taşıyan seri tasarım severlere,İstanbul’un seçkin semtleri Ulus, İstinye, Tarabya, Nişantası, Florya ve Emirgan’dan ilham alan 6 farklı dekor seçeneği sunuyor.

Üstün teknik özellikleriyle dikkat çekiyor

Standart parkelere oranla bozuk zeminleri daha fazla tolere eden ve yüksek ısı yalıtım performansı sunan 12 mm kalınlığındaki Florpan Elite laminat parkeler zeminlerde üstün dayanım sağlıyor. Avrupa standartlarına uygun, 32. Sınıf AC4 aşınma dayanımıylaüretilen koleksiyon 15 yıl garantiimkanı sunuyor.

Zeminden ısıtma sisteminin uygulandığı mekanlara da uyumluluk gösteren Floorpan Elite serisi E1Kalite standartlarıyla güvenli ve sağlıklı yaşam alanlarının oluşturulmasına katkıda bulunuyor. Kolay temizlenebilen, leke tutmayan hijyenik yapısıve çevre dostu özellikleriyle de öne çıkan Floorpan Elite laminat parkeler, UV ışınlarına dayanıklılığı sayesinde kullanım ömrü boyunca ilk günkü rengini ve parlaklığını koruyor. Ayrıca, hızlı ve kolay montajözelliği ile dekorasyon değişikliğinde ve taşınmalarda zaman ve işçilikten tasarruf sağlıyor.