SETLINE

Kimine göre “ofis” kimine göre ise “büro” .  Fakat hepimiz için tek gerçek şu ki evimizden daha fazla zaman geçirdiğimiz mekanlar . İnsanoğlu geçmiş dönemlerde evlerini daha rahat ve konforlu yerler olarak tasarlarken daha çok zaman geçirdikleri ofislerini ise sıkıcı ve monoton mekanlar olarak tasarlamışlardı . Ama ilerleyen zaman ile bu hata fark edildi .

Günümüzde ofisler olabildiğince insanların kendilerini evlerindeki rahatlıkta hissedebileceği şekilde tasarlanıyor . Görünen o ki home ofis konsepti zamanla yerini ofis home konseptine bırakacak .

Burada da devreye biz ofis mobilyaları tasarımcıları giriyoruz .  Bulunduğumuz dönemin tercihlerine uygun mobilyalar tasarlamak ve bunların üretimini yapıp kullanıcıların beğenisine sunmak firma olarak öncelikli hedefimiz

Her sene yeni ofis mobilyası koleksiyonumuzu oluştururken ofisleri olabildiğince monotonluktan kurtaracak renk seçimleri , ev rahatlığı verecek ergonomiklikte tasarımlar ve tabi çağın olmazsa olmazı teknoloji ile uyumlu modeller üzerinde çalışıyoruz .

İkitelli Keresteciler Sitesi 13. Blok 13. Sokak No:20 Başakşehir-İstanbul-Türkiye (Masko yanı)
T: +90 (212) 670 4310

[email protected]

www.setline.com.tr