Sofaline Mobilya

Sofaline Mobilya 25 yıl önce hafif-mekansal ve renk algısını uygun şekilde ve profesyonel olarak birleştirmek ve bu süreçte müşteri taleplerine mükemmeliyetçi şekilde yanıt vermek amacıyla kurulmuştur. Bu entegrasyonu kusursuz hale getirmek için, art decodan minimal tarza, Osmanlı mobilyalarında İngiliz bölgesine, neoklasikten modern-rustik ve avangarda kadar tüm mobilya stilleri dikkat alınmakta ve projelere uygulanmaktadır…

GÜNÜMÜZDE, SOFALINE DÜŞÜNCELERİNİZİN BİR YANSIMASIDIR..

Sofaline’nın başarısını, nitelikli iç tasarım takımını profesyonel yönetim anlayışıyla son teknolojiyi yakından takip edebilen deneyimli bir yapım ekibiyle harmanlayabilmek olarak özetleyebiliriz. Yüksek başarı hedeflerken, Sofaline müşteri memnuniyetine tercihli öncelik verir ve sonra her bir satış sonrası teknik desteğini sağlar.

SOFALINE MOBİLYA TARAFINDAN YAPILAN PROJELER…

Deneyim ve bilgi birikimiyle birlikte, Sofaline mimari akışları ve yenilikleri yakından takip eder ve evler, ofisler, oteller ve daha birçok proje için müşteri taleplerine sahip olduğu üstün stiliyle karşılayacak kapasiteye sahiptir.  Ayrıca, Sofaline yüksek kalitede standart takımları üreterek diğer üreticilerden ayrılır. Tüm bunların haricinde, Sofaline müşterilerine benzersiz aksesuarlar, tekstil ürünleri, duvar kağıtları ve birçok iç dekorasyon ürünleri ile hizmet vermektedir.

  • Karlıktepe, Fahri Korutürk Cd. Tophane Sk. No:5, 34880 Kartal/İstanbul
  • (0216) 387 75 01
  • [email protected]
  • www.sofaline.com.tr