Teak ağacını sanata dönüştüren Otazen koleksiyonları L’unica’da

“Hayat dışarıda” mottosuyla dış mekân dekorasyonuna güçlü stil dokunuşları katan L’unica, ürettiği birinci kalite mobilyaları ile sektöründe bir mihenk taşı haline gelen Otazen koleksiyonlarını kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu yıl ilk kez Grao, Marie ve Equador koleksiyonlarını satışa çıkaran L’unica, iddialı ve cesur tasarımları tercih edenlerden tam not almaya hazırlanıyor. Akdeniz ikliminin sıcak esintilerini Asya’nın otantik doneleriyle bir araya getiren Otazen koleksiyonları, iç mekân konforunu yakalayan açık hava mobilyalarına ev sahipliği yapıyor.

 

Dış mekân mobilya sektörünün dinamik sahnesinde lider bir şirket olarak konumlanan Otazen, en büyük teak ağacı nüfusuna ev sahipliği yapan Endonezya’dan aldığı ham maddeleri sanata dönüştürüyor. Doğal güzelliği ve yüksek dayanıklılığı ile öne çıkan teak ağacını özenle işleyen ve ustalıkla tasarlayan Otazen, üretim sürecinde kullandığı yöntem ve teknolojilerle modern ve gelenekseli bir araya getiriyor. En önemlisi de dış mekân mobilyalarında birinci kriter olan sağlamlığı maksimum seviyeye çıkarıyor.

 

Teak ağacının doğallığı ve dayanıklılığı sanata dönüşüyor

Yüksek estetik anlayışını Akdeniz ve Asya’nın kendine özgü detaylarıyla güçlü bir harmoniye dönüştüren Otazen koleksiyonları, ilham kaynağını farklı geleneklerden alıyor. 25 yıla yaklaşan tecrübesi, dayanıklılığı, Avrupa standartlarındaki birinci sınıf kalitesi, yüksek gustosu ve güçlü tasarım anlayışıyla alışılagelmiş dizayn dilinin dışına çıkan koleksiyonlarda, açık hava odalarına büyülü bir atmosfer katacak ürünler yer alıyor.

 

Yepyeni 3 koleksiyon ile bahçe keyfini katlıyor

Otazen’in bu yıl Türkiye’de ilk kez satışa çıkan koleksiyonlardan biri olan ve Pensi Design Studio tarafından tasarlanan Equador, doğa ve mimari arasındaki dengeyi karakterize ediyor; ahşap, taş ve kumaşa odaklanan koleksiyon, düz çizgiler, ışık ve gölgeyi ön plana çıkararak sakin ve dengeli bir ortam yaratıyor. Akdeniz ve Asya’nın zengin buluşmasını sahneleyen ve La Mamba Studio tarafından tasarlanan Grao Koleksiyonu ise titiz işçilik ve özel teak kullanımıyla fark yaratıyor, zarif ve uyumlu bir dış mekân deneyimi sunuyor. Made Studio tarafından tasarlanan Marie Koleksiyonu ise şezlonglardan yemek takımlarına kadar kişisel tarzı yansıtan sıra dışı dış mekanlar yaratma seçenekleri sağlıyor.

 

Otazen ürünlerine, L’unica‘nın Türkiye genelinde yer alan 20 farklı bayisinden ve İstanbul Levent’te bulunan showroom‘undan ulaşmak mümkün.