„Tek Kaynak. Sınırsız Çözümler.” SICAM 2022’de.

Zorlu zamanlar, esnek çözümler ve güçlü bir hizmet paketi gerektirir. Diğer bir deyişle: “Tek Kaynak. Sınırsız Çözümler“. Tasarım ve ürün açısından, giderek daha karmaşık hale gelen pazarda yeni sürdürülebilir çözümler odak noktası haline geliyor.

Tek mesaj. Öne çıkan dört dekor.

En son geliştirdiğimiz Acapulco ve Valencia Oak ile Global Essentials koleksiyonumuzdaki en çok satan dekorlar olan California Elm ve Omega Oak, müşteriler ve fuar ziyaretçilerinin beğenisini kazandı. En son trendleri takibimizin sonucu olarak güncel temaları yansıtan bu dekorlar hem dayanıklı, hem de moderndir.

Yeni Schattdecor dekoru çok yönlü: Acapulco

Schattdecor tarafından geliştirilen en yeni ve çok yönlü son dekor: Acapulco. Bu kumtaşı dekor, baştan sona zengin bir renk çeşitliliğine sahip. Heyecan verici kısmı: odak noktası olan malzeme, yani, saf, katkısız ve doğal bir tasarım olmasıdır. Her yaşam alanını bir esenlik vahasına, dolayısıyla evinizi de güvenli bir sığınağa dönüştürür.

Yüksek satış potensiyeline sahip bir dekor: California Elm

California Elm, doğal bir etkiye sahiptir. Hassas şekilde entegre edilmiş olan altın ve sedef efekti, sanki el ile değil de doğa tarafından oluşturulmuş gibi görünüyor. Dekorun en çok satanlar olma potansiyeline sahip olduğunun söylenmesinin nedenlerinden biri de budur. Ayrıca yaşam alanında trende uygun olarak beyaz yüzeylerin yerini yavaş yavaş sıcak ten rengi tonlar ve doğal yüzeyler alıyor. Doğayı hissetmek istiyoruz. Bu dekor, düz renklerin yanı sıra diğer ahşap ve modern taş dekorlarla da çarpıcı bir şekilde kombine edilebilir.

Yeni trend: Omega Oak

Çıtalı ahşap görünümlü tasarımlar kesinlikle trend. Meşe şeritlerinin karışımı büyüleyici bir üç boyutlu etki oluşturuyor. Bunlar, şu anda yüksek talep gören ve iç tasarım üzerinde büyük etkileri olan temalar. Yaşam alanları tüm duyularla deneyimlenmeli ve böylelikle aidiyet ve güven oluşturulmalıdır. Dekor aynı zamanda benzerleriyle uyum içindedir ve diğer 3D dekorlarla hoş bir şekilde sergilenebilir.

Modern ve zamansız, her zaman trend: Valencia Oak

Rustik ancak zarif. Doğallığa ait ince çatlaklar ve budaklar ön planda, bu da Valencia Oak dekoruna sofistike bir görünüm kazandıran “yeni rustiklik” fikrini yansıtıyor. Tasarımcılarımız, orijinal malzemeyi andıran renk değişimleri ve budaklar gibi doğal unsurları korumayı bilinçli olarak tercih ettiler. Sonuç, akıcı bir renk oyunu, rafine edilmiş ve yine de rustik. Valencia Oak, yaşamayı ve çalışmayı konforlu hale getirir.

Yeni ürün: Metalik Fineflex

Schattdecor ve Finedecor’un yeni ürünü olan “Fineflex” çevre dostu bir mobilya kaplama yüzeyidir. 14 düz renk metalik efektli bir film malzemesi olarak seçenekleri mevcut. Gümüş, bronz ve altın – gibi klasiklere ek olarak – müşterilerimiz ayrıca mavi, kırmızı ve yeşil gibi heyecan verici metalik renkler arasından da seçim yapabilir. Gerçek bir göz alıcılık!

Schattdecor’un Sicam 2022’de öne çıkan dekorları hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Bizi şu adreste ziyaret edin: www.schattdecor.com/en/design-trends/decor-highlights-at-sicam