Themore Concept en özel koleksiyonlarını UNICERA’da sergiledi

Mutfak ve banyo mobilyalarıyla beraber, kapı ve dekorasyon ürünlerini aynı çatı altında üreten, tek noktadan her türlü ihtiyacı çözebilen Themore Concept, en yeni ve trend ürünleriyle Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı UNICERA İstanbul’a katıldı. Marka, 07-11 Kasım 2022 tarihleri arasında gerçekleşen fuarda, birbirinden özel Arel Slim Banyo, Arel Mutfak, Sven Mutfak ve Trinity Mutfak koleksiyonlarını profesyoneller ve ziyaretçilerle bir araya getirdi.

Themore Concept, İstanbul Fuar Merkezi’nde özgün, ergonomik ve üst kalitedeki ürünlerini, yurt içi-yurt dışı çözüm ortaklarının yanı sıra dekorasyon tutkunlarıyla da buluşturdu. Seramik, mutfak ve banyo sektörünün ihracatına en büyük katkıyı sağlayan UNICERA Fuarı’na yenilikçi tasarımlarını götüren Themore Concept,sezon trendlerini yakalayan ve müşteri ihtiyaçlarına cevap veren son trend mutfak, banyo, kapı, dolap ve dekorasyon ürünlerini sergiledi. Sektöre yeni bir ses getiren tasarımlara imza Themore Concept, Arel Slim Banyo, Arel Mutfak, Sven Mutfak ve Trinity Mutfak gibi yeni teknolojilerle geliştirilen sıra dışı tasarımların yanında birçok prestijli ürünüyle donattığı 322 m2’lik standında sektör profesyonellerini ve ziyaretçilerini karşıladı.

Şef Ayyüce Kamit leziz atıştırmalıklar yaptı

Sektöre yeni bir ses getiren tasarımlara imza atan Themore Concept, fuar alanında 8 Kasım’da gerçekleştirdiği Bayi Kokteyli’nde ise Şef Ayyüce Kamit’in hazırladığı nefis tatlarla konuklarını buluşturdu.   Themore Concept bayileri ve fuar ziyaretçileri, Kamit’in Themore Concept mutfağında hazırladığı lezzetli atıştırmalıkları deneyimleme fırsatı bulurken, en yeni banyo ve mutfak tasarımlarını da yakından incelediler.


Themore Concept Hakkında:

Themore Concept Aydın Astim Organize Sanayi Bölgesinde 17.000 m² kapalı alanda, tam otomasyona sahip seri imalat yöntemini kullanarak ve tümüyle CNC makine parkuru ile mutfak, banyo, kapı, dolap, gardırop ve dekorasyon ürünleri üreten bir firmadır.Themore Concept ürün çeşitliliği, kalite anlayışı, yüksek üretim kapasitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan tavrı ile sektöre yeni bir ses ve nefes getirmeyi başarmıştır. Hali hazırda Aydın, İzmir, Bodrum ve Kuşadası’nda 4 büyük fabrika merkez satış mağazası, aynı zamanda Bodrum, Manisa, İstanbul/Beylikdüzü, İstanbul/Erenköy, Muğla, Datça, Gaziantep, Erzincan ve Aydın/Didim’de bayileri bulunmaktadır. Markanın yurt dışında Fransa, Makedonya, Umman, ve Pakistan’da mevcut satış noktaları yer almaktadır.