Themore Concept’ten evin tüm ihtiyaçlarına çözüm sunan koleksiyon Zarif tasarımı ile modern bir görünüm sunuyor

Tüm yaşam alanları için her zevk ve ihtiyaca yönelik tasarım koleksiyonuna sahip olan Themore Concept, Sven Mutfak, Banyo ve Kapı Koleksiyonu ile evin tüm ihtiyaçları için konforlu ve estetik çözümler sunuyor. Mat lake ile bütünleşen lineer kapak dokusuna sahip olan koleksiyon, modernliği ve özgünlüğü en üst düzeyde yaşam alanlarına taşıyor.

Yaşam alanlarında kullanıcı deneyimine odaklanan tasarımlar geliştiren Themore Concept, Sven Koleksiyonu ile banyo, mutfak ve kapılarda sadeliği ve estetiği bir araya getiriyor. Kulpsuz tasarımı ile banyo ve mutfaklarda zarif bir tasarım oluşturan Sven Koleksiyonu, kapılarda ise sıra dışı bir görünüm sunuyor.

Renk alternatifleri ile her zevke ve ihtiyaca yanıt veriyor

Sofistike ve minimalist bir görünüme sahip olan Sven Koleksiyonu; zarif çizgileri ile ön plana çıkıyor. Sade ve kulpsuz tasarımı ile modern bir görünüm yaratan koleksiyon; mimarların önerdiği açık gri, cappuccino, kaşmir, beyaz, sıcak gri ve siyah gibi renklerin yanı sıra 21 farklı renk alternatifi ile her alana kolayca uyum sağlıyor.

Themore Concept Hakkında:

Themore Concept Aydın Astim Organize Sanayi Bölgesinde 17.000 m² kapalı alanda, tam otomasyona sahip seri imalat yöntemini kullanarak ve tümüyle CNC makine parkuru ile mutfak-banyo dolapları, kapı, ray dolap, gardırop ve dekorasyon ürünleri üreten bir firmadır. Themore Concept ürün çeşitliliği, kalite anlayışı, yüksek üretim kapasitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan tavrı ile sektöre yeni bir ses ve nefes getirmeyi başarmıştır. Hali hazırda Aydın, İzmir, Bodrum ve Kuşadası’nda 4 büyük fabrika merkez satış mağazası, aynı zamanda İzmir, Bodrum, Manisa, İskenderun, Datça, Gaziantep ve Didim’de bayileri; Fransa, Makedonya, Umman ve Pakistan’da satış noktaları bulunmaktadır