Themore Concept’ten mutfak stiline yeni yorum: Arel

Stil sahibi bir mutfağa sahip olmak isteyenler aynı zamanda eksiksiz bir konfor da talep ediyor. Mutfaklar artık sadece şık bir mobilya seçimiyle değil, her ayrıntısının yaşam tarzına göre doğru planlandığı yaşam alanlarına dönüşüyor. Banyo, mutfak, kapı, dekorasyon alanında özgün tasarımlara imza atan Themore Concept, çizgisel detayların öne çıktığı Arel Mutfak Modeli ile stil ve fonksiyonelliği bir arada sunuyor.

Yeni nesil mutfaklarda şıklığın yanı sıra çekmece ve depolama sistemlerinin çok kullanışlı ve her türlü mutfak gerecini saklamaya uygun şekilde tasarlanması en büyük artılardan. İsteklerinizi doğru ve eksiksiz anlayan, tecrübesi sayesinde en uygun malzeme, renk, kombin gibi çözüm önerileriyle hep daha fazlasını sunarak hayatınızı kolaylaştıran Themore Concept, yepyeni tasarımlarıyla sonbahar trendlerini belirleyerek, hayalinizdeki mutfağı evinize getiriyor. Themore Concept, yeni Arel modeli ile öncelikle ihtiyaçlarınıza uygun, fonksiyonel ve kolaylaştırıcı seçenekleri en kaliteli ve şık haliyle sunuyor. Çizgi detaylarının eşlik ettiği şık raf ve vitrin kullanımları, mutfaklarda modern ve çağdaş bir görüntü yaratıyor.

Aradığınız her detayı bir araya getiren tasarım

Tıpkı evin diğer alanlarında olduğu gibi mutfaklarda da ahşabın sıcak tonlarına, 24 farklı renk ve dokulara yer açan Arel Mutfak Modeli, farklı amaçlar için kullanılan açık raf sistemleri, vitrin dolapları, pratik ada ve masa çözümleri ile aradığınız her özelliği bir araya getiriyor.  Bir mutfaktan daha fazlası temasını sahiplenen Themore Concept, modern çizgileri ihtiyaca göre şekillenen işlevsel depolama çözümleriyle birleştirip mutfak alanınızı en verimli hale getirerek keyifli bir kullanım sunuyor.

 

Themore Concept Hakkında:

Themore Concept Aydın Astim Organize Sanayi Bölgesinde 60.000 m² kapalı alanda, tam otomasyona sahip seri imalat yöntemini kullanarak ve tümüyle CNC makine parkuru ile mutfak, banyo, kapı, dolap, gardırop ve dekorasyon ürünleri üreten bir firmadır.Themore Concept ürün çeşitliliği, kalite anlayışı, yüksek üretim kapasitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan tavrı ile sektöre yeni bir ses ve nefes getirmeyi başarmıştır. Hali hazırda Aydın, İzmir, Bodrum ve Kuşadası’nda 4 büyük fabrika merkez satış mağazası, aynı zamanda Bodrum, Manisa, Beylikdüzü, Erenköy, Datça, Marmaris, Gaziantep, Erzincan ve Didim’de bayileri bulunmaktadır. Markanın yurt dışında Fransa, Makedonya, Umman ve Pakistan’da mevcut satış noktaları yer almaktadır