TÜZÜN ALÜMINYUM A.Ş.

Tüzün Alüminyum A.Ş., 1979 yılında emekli teknik öğretmen olan ; Adnan TÜZÜN Tarafından İnegöl / Bursa’da kurulmuştur. İlk zamanlarda tamamen bir ticaret firması olan TÜZÜN, bünyesinde Samet ve Hafele gibi dünya lideri firmaların bölge bayiliklerini bulundurmasının yanı sıra mobilya sektörünün ihtiyacı olan tüm ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. Müşterilerinden aldığı güç ve bilgi birikimlerini değerlendirerek son dönemde üretim ayağını da başlatan TÜZÜN, Alu-style markasıyla müşterilerine alüminyum çerçeve kapak ve raylı gardolap sistemlerini 2006 yılından bugüne yapmaktadır. Dünya daha önce görülmemiş ve gittikçe artan bir süratle değişiyor. Bu değişimin teknolojik, demografik, sosyal ve ekonomik boyutları, tüm dengeleri etkiliyor.

Türkiye’nin geleceğine duyduğumuz güven; Türkiye’nin sahip olduğu potansiyele ve bu potansiyeli hayata geçirecek itici güçlerin varlığına inanıyoruz.
Kendimize duyduğumuz güven; Köklü geçmişimizden gelen birikimimiz, yüksek oranda büyüme vadeden sektörümüzdeki başarılı şirketlerimiz, güçlü yapımız ve müşterilerimiz nezdindeki itibarımız geleceğe güvenle bakmamızı sağlıyor.

  • KSS Ağaç İşleri Mahmudiye Mh. Tandoğan Cd. 24.Sk. No:4 İnegöl / BURSA
  • +90 224 718 52 68
  • +90 224 718 51 58
  • [email protected]
  • www.tuzunticaret.com.tr