Unigen, Yükseltilmiş Döşemeler ile Her Adımda Yanınızda 

Teknik kablolamalara zarar vermeden ve zemin dekorunu bozmadan açık ofis ortamında bir köşeyi toplantı odasına dönüştürmek, hem de bu işlemi tadilat tozu içinde kalmadan yapabilmek bir hayal değil! Gün geçtikçe kullanımı yaygınlaşan yükseltilmiş döşeme sistemlerini kullanarak Unigen bu hayali gerçeğe dönüştürüyor.

İşletmeler Yükseltilmiş Zeminleri Tercih Ediyor

Çünkü modüler paneller ve taşıyıcı altyapı sistemlerinden oluşan bu döşemeler, tesisatın yoğun kullanıldığı ofis, bilgisayar odası ve veri merkezi gibi mekânlar için idealdir. Yükseltilmiş döşeme sisteminin en büyük avantajı demonte olabilen panel sistemi sayesinde alt yapı sistemine kolay müdahale imkânı sağlamasıdır. Kalabalık bir ofis ortamı hayal edin. Yerleşim planında değişiklik yapmanız gerekiyor. Yaşayan bir ofis ortamında kırım döküm işi yapmadan kolaylıkla masaların yerlerini değiştirip, buna bağlı olarak tüm kabloları taşıyabiliyorsunuz.

Uzun yıllar kullanımdan sonra bile estetiğini korurken bakım kolaylığı ve uzun süreli dayanıklılık sağlayabiliyor olması yükseltilmiş döşemeleri kamusal alanlar için kusursuz bir çözüm haline getirir.

Yükseltilmiş Döşemede Uzmanlık

Ticari tip zeminkaplamaları konusunda uzmanlaşan Unigen, çok çeşitli sistem önerileri sunan, patentli Onto ve Preto markalarıyla yükseltilmiş döşeme sistemleri üretir. Kablolama, ısıtma, soğutma ve havalandırma tesisatlarını gizleyerek zeminlerde estetik ve fonksiyonel ihtiyaçları giderir.

Onto markası sunta, kalsiyum sülfat ve beton özlü panel çeşitleri ile yurt içi ve yurt dışında birçok proje tarafından tercih edilir.Zengin tecrübe ve güvenilir ürün kalitesiyle projelendirme, satış ve uygulama hizmetleri sağlar.

Unigen Size Nasıl Yardımcı Olabilir?

Ofis projeniz için yükseltilmiş döşeme sistemini kullanmayı düşünüyorsanız veya en iyi döşeme çözümünü arıyorsanız Unigen sizin için hazır.Yükseltilmiş döşeme sistemlerinin tamamlayıcısı olarak, temsilciliğini yapmakta olduğu modulyss® ve IVC Commercial® karo halı, Dickson® marka örgü vinil, Decoria® ve IVC Commercial® marka LVT zemin kaplamalarıyla da size yardımcı olabilir.

Yenilikçi zemin uygulamaları ve geniş ürün çeşitliliği ile mekânlarda aradığınız konfor ve estetiği buluşturan en iyi deneyimi yaratır. Okullar, hastaneler ve ofisler gibi ticari alanları farklılaştıran zemin tasarımlarıyla ferah ve şık mekânlar oluşturur.

Unigen Hakkında:Tam 18 yıldır, yaşama ve çalışma alanlarını tamamlayan, onları farklılaştıran yenilikçi zemin uygulamaları üreten bir firmadır. Binlerce projede, milyonlarca metrekare ürünle yer alarak, sağlıklı ofisler, okullar, hastaneler ve restoranlar tasarlama imkânı sağlar.

Aradığınız doğru çözümleri sunabilmek için ticari tip zemin kaplama ürün gruplarında birçok dünya markası Unigen’in çatısı altında toplanır. Bunlara kendi ürettikleri ve deneyimlerini de ekledikleri zemin yapı sektörüne yeni ve alternatif yapı malzemeleri de eklenir. Unigen alanında bir öncü haline gelerek birçok projeye farklılık katar. Ürettiği ürünlerde ve temsilciliğini yaptığı markalarda sadece kaliteye ve estetiğe önem vermez ayrıca tüm ürünlerin doğa ve çevre dostu olmalarına da özen gösterir. Böylece hem kullanıcılarına hem de doğaya dost çözümler sunarak; nefes alan mekânlar tasarlamaya imkân verir. (https://unigen.com.tr/ – [email protected])