Unilin Technologies,Swiss Krono ile laminat parke için dijital baskı lisans sözleşmesi imzaladı

Mohawk Industries’in IP ve teknoloji bölümü Unilin Technologies, yenilikçi zemin kaplama çözümlerinin önde gelen küresel üreticisi Swiss Krono ile dijital baskı lisans sözleşmesi imzaladığını duyurmaktan mutluluk duyar. Anlaşma, Swiss Krono’ya Unilin Technologies’in geçmişteki ve gelecekteki rulodan ruloya dijital baskı faaliyetleri için kapsamlı dijital baskı patent portföyüne erişim hakkı veriyor.
Swiss Krono İcra Kurulu Üyesi Max von Tippelskirch, “Unilin Technologies ile bu anlaşmaya girmekten heyecan duyuyoruz” diyor. “Unilin Technologies’in güçlü patent portföyünün güvenli şemsiyesi altında müşterilerimizin gelişen taleplerini karşılamamıza olanak tanıyacak. Bu anlaşma bize büyüleyici tasarımlar ve üstün baskı yetenekleriyle ürün tekliflerimizi daha da geliştirme fırsatı vererek, konumumuzu güçlendiriyor. bir endüstri lideri.”

Unilin Technologies Başkanı Bart Van der Stockt, “Swiss Krono ile ortaklığımızı genişletmekten ve onlara kapsamlı dijital baskı patent portföyümüze erişim sağlamaktan heyecan duyuyoruz” dedi. “İsviçre Krono ile lisanslama ortaklığımız yıllar önce başladı ve harika sektörümüze fayda sağlayan yeni yenilikleri ortaklarımıza sunmaya devam edebildiğimiz için çok mutluyuz.”

Unilin Teknolojileri Hakkında
Unilin Technologies, döşeme, mobilya ve inşaat endüstrisinde yenilikçi ve teknoloji sağlayıcısıdır. Şirket, geniş bir satış ağı aracılığıyla güvenilir iş ortaklarına yüzlerce lisans vererek, pazar lideri ürün ve süreç yeniliklerinin dünya çapında korunmasını ve ticarileştirilmesini yönetiyor. Unilin Technologies, 500’den fazla patent ailesinde 3.800’den fazla patenti yöneterek, farklı endüstriler için dijital baskı yenilikleri gibi yeni ileri üretim teknolojilerine odaklanmaktadır.

İsviçre Kronu Hakkında:
Merkezi Lucerne, İsviçre’de bulunan SWISS KRONO Group, ahşap esaslı malzemelerin lider tedarikçisidir. Şirket, iç mimari, döşeme ve yapı malzemeleri alanlarında geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. SWISS KRONO Group’un sekiz ulusal şirketi İsviçre, Fransa, Almanya, Polonya, Macaristan, Ukrayna, Rusya ve ABD’de faaliyet göstermekte ve 120’den fazla ülkede müşterilere ürün tedarik etmektedir.