Uyku Dünyası

Uyku Dünyası, 2006 yılında Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmuş, bu tarihten itibaren yatırımlarına hız kazandırarak, sektörün önde gelen kurumlarına üretim yapmaktadır. Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde 7.000 metrekare kapalı alandan oluşan bir üretim bandının yanında Türkiye’nin tüm bölgelerinde konuşlanmış bayi ve mağazalarının günlük ve haftalık ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasiteye sahip 5.000 metrekare kapalı alan ana deposu bulunmaktadır.

Firmamız, artan tecrübesi ile yatak üretiminde son teknolojileri kullanarak ürün çeşitliliğini arttırmış, bu oluşumun verdiği sorumluluk ve kapasiteyle hem bayilerinin hem turizm sektörünün vazgeçilmez bir tedarikçisi olmayı başarmıştır. Yine bu tarihten başlayarak gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında önemli fuarlara katılarak tecrübesini ve vizyonunu üst seviyelere çıkarmış, kazandığı referanslar sayesinde sektördeki boşluğu dolduran ve ilk tercih edilen markalar arasına girebilmiştir.

Uyku Dünyası bugün kaliteli ve güvenilir bir yatak firması, iyi bir hizmet sağlayıcı, örnek bir girişimci olarak dikkat çekmektedir. Müşterilerimizin beklentilerini, istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayacak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız, müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile Uyku Dünyası markasını bu güne taşımıştır.

Adres:
Organize Sanayi Bölgesi
3. Cadde No:10/A
Melikgazi / KAYSERİ

Telefon:

+90 352 322 06 38

Faks:
+90 352 290 89 38

E-posta:
[email protected]

www.uykudunyasi.com.tr