Valery Salon Takımı ile konforu yaşayın

Doğtaş’ın yeni salon takımı Valery, keskin dokunuşlarla konforu evinize getiriyor. Mavi tonlarının hakim olduğu Valery ile huzur daima sizinle!

 

Doğtaş, sadeliğiyle yaza iddialı bir merhaba diyor. Koyu mavi renk tonlarıyla ve abartısız şıklığı ile evlerinize yeni bir nefes getiren Valery salon takımı alışılmışın dışına çıkıyor.

 

Huzur veren maviliğin en iyi şekilde harmanlandığı Valery salon takımında minder ve kırlentler minimal çizgilerle tasarlanırken geometrik formuyla da yüksek konfor sunuyor. İkili ve üçlü koltuklarda yer alan kapitone dikiş detayları, gelişmiş yay teknolojisi ve yumuşak minderleriyle şıklığa yeni bir perspektif getiriyor. Valery, modern görüntüsünü ceviz ve ekru renklerinden alıyor.

Mavinin ön plana çıktığı yaz günlerinde, zevke göre odalarını şekillendirmek isteyenler için Doğtaş’ın yeni Valery salon takımı en ideal seçenekler arasında yer alıyor. Valery ile koyu renkler veya açık renklerin barındığı çeşitli kombinasyonlar da yapılabiliyor.

 

Mavinin huzurunu yaşam alanlarında hissetmek ve çeşitli kampanyalardan yararlanmak isteyenler Doğtaş’ın mağazalarını ziyaret edebilirler…