VENNİ

VENNİ markası, ilk olarak 2007 yılında ithalatını yaptığımız uv high-gloss panellerin piyasaya sunulması ile müşterilerimizle buluşmuştur. VENNİ, uv high gloss panelleri piyasaya ilk süren ve sektöre yön çizen bir marka olup, diğer firmaların da high-gloss panellere yatırım kararı almalarında etkili olmuştur. Zaman zaman ziyaretlerimiz sırasında high-gloss panellerin popüleritesinin olmayacağı yorumları yapılsa da bu durum bizleri hiçbir zaman yıldırmadı. Bilakis yatırımlarımızı daha da artırarak high-gloss panel konusunda zamanla VENNİ öncü ve takip edilen bir marka haline geldi.

2013 yılı itibari ile yapmış olduğumuz Akrilik Panel üretim yatırımımız, aylık 45.000 adet yüksek kalite standartlarında ve süreklilik gösteren bir üretim kapasitesine sahiptir. 1220mm*2800mm ebatlarındaki VENNİ Akrilik Panellerimiz standart olarak 18 mm ve 8 mm olarak stoklarımızda bulunmaktadır.

2015 yılına kadar olan süreci değerlendirdiğimizde  firmamızın ileriye dönük vizyonel yapısıyla birlikte hemen hemen Türkiye’nin her noktasındaki orman ürünleri ve sektöründe çok saygıdeğer kaliteli üretim yapan firmalarına VENNİ markası ile girmiş olmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Bununla birlikte Türkiye sınırlarını da aşarak 29 ülkeye ihracat yapar konuma gelerek, ihracat yaptığımız ülkelerde de mümkün olduğunca VENNİ markası imajının tanınabilirliğine yatırım yapmaktayız.

2015 yılı itibari ile doğal görünüme sahip derin dokulu yüzeyler konusunda ihtisas sahibi olan CLEAF firmasının Türkiye mümessilliğini almış bulunmaktayız. CLEAF markasının panel, yarı-bitmiş ürünler (postforming, softforming, profil) ve kenar bandı üretimleri bulunmaktadır.

VENNİ olarak, 2015 yılından itibaren doğal görünüme sahip derin dokulu senkronize yüzeylerin ve beton / taş dokulu yüzeylerin trend olacağını öngörmekteyiz. Sektörümüz için oldukça önemli olan 2015 Uluslararası Milano Mobilya Fuarı ve Interzum Köln Fuarlarında da bu yüzeyler üzerinde çalışıldığına ve oldukça başarılı tasarımlar yapıldığını gözlemledik. VENNİ markasının high-gloss panellerde olduğu gibi doğal görünüme sahip derin dokulu senkronize paneller için de ileriki yıllarda takip edileceğine inanmaktayız.

CLEAF ürünlerinden şu an için stoklarımıza MDF bazlı olmak olmak üzere 13 adet doğal görünüme sahip derin dokulu senkronize yüzeylerimizi stoklarımızda bulundurmaktayız. Stoklara ilişkin yüzeylerimiz, SHERWOOD üç renk ve NADIR dokularına ait iki renk ; ENGADINA, MILLENIUM, MATRIX, SPIGATO, ARES, PRIMOFIORE, YOSEMITE ve PEMBROKE dokularına ait ise birer renkten oluşmaktadır.

Panellerimizin ebatları 18 mm*2070 mm*2800 mm şeklindedir. Özellikle konut ve ticari projelerde kullanılmak üzere ve de endüstriyel müşterilerin üretim altyapısına uygun olan sunta bazlı yüzeylerimizin de tedariki mümkün olabilmektedir.

  • Adres : Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi 18. Sokak No:3 Kemalpaşa / İzmir / Türkiye
  • Telefon : +90 232 877 10 45
  • Faks : +90 232 877 10 43
  •  [email protected]
  • www.venni.com.tr