VİZE MOBİLYA

1990 yılından bu yana mobilya sektöründe bulunan ve bu tecrübesini 2002 yılında mobilya üretimine taşıyan, yılların tecrübesi ve 24 yıllık başarı hikayesi ile mobilya sektörünün lider kuruluşlarından biri olmayı başaran Vize Mobilya, ürün çeşitliliği, tasarım farklılıkları, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile Türkiye’nin saygın markaları arasında yer alarak sektöre katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar yaratmaya devam ediyor.

Tüketici odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan Vize Mobilya, ev dekorasyonunda yeni eğilim ve trendleri öngörerek tüm üretim ve hizmet süreçlerini sürekli  geliştiriyor. Yenilikçi, kaliteli, modern üretim ve pazarlama anlayışını sektördeki deneyimi ile birleştiren Vize Mobilya, birbirinden özel modellerini geniş ürün gruplarında yansıtıyor. Yatak odalarından yemek odalarına, genç odalarından duvar üniteleri, portmantolar, baza, başlık ve yataklara kadar birbirinden özel koleksiyonlar sunan Vize Mobilya, ürünlerini farklı zevkler ve mekanlar ile buluşturuyor.

Tüketicilerin hayatlarını kolaylaştıran uygulamaları ile de farklılık yaratan Vize Mobilya sektöre ivme kazandırmayı sürdürüyor ve kalite anlayışı çerçevesinde tüketici ile buluşuyor.

Vize Mobilya, şık ve kaliteli ürünleri il Türkiye’yi sararken bir dünya markası olma yolunda da hızla ilerliyor. Şu an 30’u aşkın ülkeye Vize Mobilya markası ile ürün sunan şirketimiz, 45.000 metre karesi kapalı olmak üzere toplamda 100.000 metre karelik bir alanda modüller mobilya, baza, yatak üretimi ile Türk kalitesini ve özgün tasarımlarını dünyaya taşıyor. Sektördeki yenilikleri ve teknolojik gelişimleri sürekli takip ederek, ürün tasarımında ve kalitesinde çıtayı sürekli yükseltiyor. Bir dünya markası olma yolunda hızlı ve istikrarlı bir süreç izleyen Vize Mobilya, 2016 yılında tüm dünyaya ihracat yapmayı planlıyor.

  • Küçük Kaynarca Mevkii Okçular Köyü 39400 Vize, Kırklareli,Türkiye
  • T: +90 288 398 5303
  • F: +90 288 398 5312
  • M: [email protected]
  • www.vizemobilya.com.tr