Weltew Mobilya

Weltew mobilya, 1996 yılında Bursa İnegöl’de mobilya sektöründe üretim ve pazarlama faaliyetlerine başlayarak, yüksek tuttuğu hedefler doğrultusunda sürekliliğini sağladığı büyüme trendiyle, kendinden söz ettiren bir firmadır.

45.000 m2’si kapalı olmak üzere toplamda 90.000m2’den oluşan, yüksek teknolojiye sahip makine parkuru, modern tesisleriyle istihdam ettiği 400’ü aşkın personeliyle weltew mobilya, aylık 2400 takım panel mobilya, 2100 takım oturma grubu, 1700 takım baza, 2400 adet yatak üretim kapasitesine sahiptir.

Sunduğu başarılı hizmet ve ürün kalitesiyle, sürdürdüğü kurumsallaşma faaliyetleriyle oluşturduğu temeller üzerine, insan odaklı politikalar geliştirmektedir. Bu politikaların sağladığı başta çalışan memnuniyeti ve buna bağlı olarak müşteri memnuniyetinin oluşacağına inanan çalışma kültürünü benimseyen Weltew Mobilya yenilikler ve teknolojik gelişmeler ışığında tasarım ve ar-ge faaliyetlerini sürdürerek kendini yenilemektedir. İzlediği bu yolu, kalite polikası olarak belirleyen Weltew Mobilya bireylerin ihtiyaç ve taleplerine yönelik çözümler üreten ve müşterilerine sunan bir markadır.

Yüksek kapasitesiyle kaliteli üretim yapan weltew mobilya kazancını yatırıma dönüştürerek insan haklarına ve doğaya saygılı bir şekilde dünyadaki tüm müşterilerine ve ülkesine hizmet vermektedir.

Üretimin tüm aşamaları, uzman mühendislerin kontrolünde titizlikle takip edilmektedir.

Tüketici hakları doğrultusunda sunduğu satış sonrası hizmetleriyle Weltew Mobilya, müşteri memnuniyetini sürekli kılmaktadır.

Weltew mobilya genç ve dinamik kadrosu, 100’ün üzerinde model çeşidiyle Türkiye de mobilya sektörüne yön veren firmaların içerisinde yer almaktadır.

Weltew mobilya Yurt içinde 4 bölge bayii, 1 bölge müdürlüğü, 700 satış noktası, 160 showroom, ile geniş bir pazarlama ağına sahiptir. Dünya pazarında ise 39 ülkede, 139 satış noktasına ve 5 ülke distribütörlüğüne sahiptir.
Weltew mobilya üretim kapasitesi ve üretim tesisleri ile mobilya sektöründe ülkemizin önde gelen mobilya markalarından biridir.

  • Yenice Köy Mh. Ova Cd. No:27 16410 İnegöl / BURSA
  • 444 93 90
  • Fax: 0224 738 05 80
  • [email protected]
  • www.weltew.com