Yalnızca avangart konseptli ürünlerini sergilediği yeni mağazasıyla mobilya tutkunlarının alışveriş deneyimini mükemmelleştiriyor

CaddeYıldız Mobilya avangart konseptli ürünleriyle şimdi yeni mağazasında

30 yıllık deneyimi, birbirinden zevkli ürünleri ve lüksü herkes için ulaşılabilir kılmayı hedefleyen fiyat politikasıyla sektörünün öncü firmaları arasında konumlanan CaddeYıldız Mobilya,kusursuz bir alışveriş deneyimi sunmaya devam ediyor. 60 kategoride 8 bine aşkın ürününüOasis Cadde’de yer alan 1.600 metrekarelik showroomu ve online satış sitesi aracılığıyla kullanıcılarıyla buluşturan şirket, açılışını gerçekleştirdiği yeni konsept mağazasını ise yalnızca avangart konseptli ürünlerine ayırmış durumda. Ziyaretçilerinden gelen talepleri titizlikle değerlendirdiklerini ve yeni bir mağaza açmaya bu talepler neticesinde karar verdiklerini söyleyen CaddeYıldız Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Yıldız, attıkları bu adımla evini avangart bir tarzda döşemek isteyenleri memnun etmeyi amaçladıklarını vurguluyor.

 

Lüksü ulaşılabilir kılma hedefiyle yatak odasından yemek odasına, koltuk takımından genç odasına, bebek odasından bahçe mobilyasına kadar pek çok ürün grubunu mobilya tutkunlarıyla buluşturan CaddeYıldız Mobilya, Oasis Cadde’de hayata geçirdiği ve yalnızca avangart konseptli ürünlerini sergilediği yeni mağazası ile dikkat çekiyor.

 

Mağazacılık tarihinde bir ilk

Aldıkları yoğun taleple birlikte mağazalarında avangart ürünlere daha fazla yer vermeye karar verdiklerini ama bunu mağazanın mevcut konseptini bozmadan yapmak istediklerini belirten CaddeYıldız Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Yıldız, “Avangart mobilya modelleri zamansız olması sebebiyle pek çok insan tarafından sıklıkla tercih ediliyor. CaddeYıldız Mobilya olarak bu gerçekten hareketle mağazacılık tarihinde bir ilke imza atarak aynı lokasyon içerisindeki iki mağazayla farklı konseptlerin sergisini gerçekleştiriyor, böylece modern ve avangart ürünlerimizi ayrı mağazalarda, daha ferah ortamlarda, tarz karmaşası olmaksızın sunabiliyoruz. Yeni mağazamızın modern ve lüks konseptli ürünlerimizi sergilediğimiz ana showroomumuzla aynı lokasyonda yer alması kararsızlık yaşayan müşterilerimizin de hayatını kolaylaştırıyor. Burada sergileyeceğimiz modelleri, sosyal medyada ve showroom ziyaretleri sırasında en çok sorulan tasarımları gözlemleyerek belirledik. Web sitemizde yer alan avangart tarzdaki ürünlerimizi böylece fiziksel ortamda da kullanıcılarla buluşturma fırsatı yakalamış olduk.” dedi.

 

Yeni mağaza hedefleri yolda

Avangart konsepte sahip yeni mağazası ile mobilya sektörüne taze bir soluk getirdiklerini belirten Mesut Yıldız,“CaddeYıldız Mobilya olarak bundan sonraki hedefimiz öncelikli talepleri gözlemleyerek farklı illerde yeni mağazalar açmak yönünde olacak. Yakın vadede ise yeni bir metropol şehrinde yine talepleri karşılayan ölçekte, ferah bir mağaza ile en beğenilen ürünlerimizi sunmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

 

CaddeYıldız Mobilya Hakkında

1992 yılında mobilya ve beyaz eşya satışı ile faaliyetlerine başlayan CaddeYıldız Mobilya, uygun fiyat ve kaliteli hizmet politikası doğrultusunda Oasis Cadde showroom merkezi ve yildizmobilya.com.tr online satış sitesi aracılığı ile ürünlerini Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerine ulaştırıyor. CaddeYıldız, bugün geldiği noktada özel tasarım mobilyalarını yurt dışına da ihraç ediyor. İnegöl ve Kayseri’deki fabrikalardan temin edilen CaddeYıldız mobilyaları ilave mağaza maliyetlerini ortadan kaldıran ücretsiz kargo sistemi ile müşterilerin evlerine doğrudan ve güvenle ulaştırılıyor. Mobilya sektöründe yaklaşık 30 yıllık tecrübesi ile yılların verdiği sektör deneyimini müşterileriyle paylaşan CaddeYıldız Mobilya, zengin ürün çeşidine sahip hepsi özel tasarımlı mobilya koleksiyonlarının yanı sıra müşteri memnuniyetine verdiği önem ile sektörün en beğenilen mobilya alışveriş sitesinin de sahibi.