Yatak Odalarının İlham Veren Tamamlayıcıları: Makyaj Masaları

Nostaljik bir detay olarak hafızalarımızda yer edinen makyaj masaları sezonun yeni gözdeleri olarak tekrar hızla hayatımıza girdi. Kişisel bakım ve güne hazırlık için kadınların kendilerine özel alanları olarak dikkat çeken makyaj masalarına yenilikçi bir yorum katan Enza Home, tasarım ve dekorasyon rehberi Enza Home Book 2018’de ilham veren makyaj masası tasarımlarını dekorasyon severler için bir araya getiriyor.

 

Modern tasarımlarıyla insan ruhuna da hitap eden zamansız mekanlar yaratan Enza Home, yepyeni bir bakış açısı ve yenilikçi yaklaşımıyla 2018’de makyaj masalarını yeniden hayatımıza sokuyor. Enza Home’un dijital platformlarda ücretsiz olarak dekorasyon meraklılarıyla paylaştığı Enza Home Book 2018’de bu yıl yatak odalarına şıklık, işlevsellik ve stil katacak makyaj masaları ön plana çıkıyor.

Kendinize ait bir köşe

Enza Home’un kişisel bakım ve güze hazırlık için ideal bir köşe yaratan zarif makyaj masaları, özgün tasarımları ile yatak odalarını şık bir şekilde tamamlıyor, ayna ve saklama bölümleri ile de hayatı kolaylaştırıyor. Dinlenme ve yenilenmenin merkezindeki yatak odalarında kişisel bakım ürünlerini ve aksesuarlarını toplayan makyaj masaları, yatak odalarında düzen isteyenler için en ideal seçenek olarak ön plan çıkıyor.

Makyaj masalarında 2018 trendleri

  • 2018’de alternatif saklama alanları yaratacak çağdaş tasarımlar ön planda. Dışarıdan bakınca çekmece olduğu belli bile olmayan şık saklama bölümleri, gözü yormuyor ve dekorasyona yalın bir şıklık katıyor.
  • 2018’de ahşaptan mermere radikal malzeme alternatifleri oldukça zengin. Makyaj masası seçiminizle yatak odanızın tarzına tek bir parçayla bambaşka bir hava katmanız mümkün.
  • Yalın geometrik tasarımlar hem retro hem de çağdaş bir tasarım anlayışını sunuyor. Geometrik kesimler ve detaylar, makyaj masasının odada kapladığı alanı da küçültüyor.
  • Metali özellikle de altın ışıltılarla dolu bir sezon bizleri bekliyor. Enza Home’un modern tasarımlarında kulplar ve ayaklarda da bu detay sıkça kullanılıyor.
  • Ayna sezonun yükselen trendi. Enza Home makyaj masaları değişik form ve tarzlardaki aynalarıyla hem yatak odalarına farklı bir hareket getiriyor hem de küçük ışık oyunlarıyla mekanı daha büyük, aydınlık ve ferah gösteriyor.