Yeni Ürün : AGT’den Chevron Desene 5 Farklı Renk

Parke sektörünün öncüsü AGT, Pruva parke koleksiyonu ile chevron desene yeni renkler kazandırdı.

Balıksırtı desene yeni bir yorum sunan AGT,  Pruva parke koleksiyonu ile zeminde chevron desen dönemini başlattı. 2021 sonunda koleksiyona eklenen yeni dekorlar ile toplam 5 farklı renk alternatifi sunan Pruva parke koleksiyonu, AGT’nin yenilikçi koleksiyonları arasında dikkat çekiyor.

Bir gemicilik terimi olan Pruva, AGT’nin tasarımdaki ufkunun genişliğini temsil ediyor. Pruva parke koleksiyonundaki dekorlar deniz iklimi coğrafyalarından ve denizcilik terimlerinden isimlerini alıyor. Pruva dekorlarında kumsal ve meşe tonlarının yanı sıra gri tonlardaki Parima ve Alesta dekorları da farklı bir chevron rengi alternatifi sunuyor.

E0 Değerinde, İnsan Sağlığını Önemseyen Üretim

AGT parkeleri EPD ürün beyanına uyumlu ve sıfır atık politikasıyla üretiliyor. İnsan sağlığını önemseyen AGT, E0 emisyon değerinde parkeler üretiyor. AGT parkelerinin tamamı Dünya Sağlık Örgütü tarafından verilen Mavi Melek (Blue Angel) mührüne ve antibakteriyel yüzey yapısına sahip.

AGT Pruva Koleksiyonu 32. sınıf AC4 seçeneğiyle 8 mm kalınlıkta üretiliyor. Seri; çizilmeye, aşınmaya, noktasal darbelere ve UV ışınlarına karşı dayanıklı yapısı ile dikkat çekiyor. Lekelerden etkilenmeyen, kolay temizlenebilen hijyenik yapıya ve zeminden ısıtmaya uygun tasarıma sahip AGT Pruva, kullanıcılarına hızlı ve kolay montaj imkânı da sunuyor.