Yıldız Entegre’nin mobil uygulaması yenilendi

Orman ürünleri sektöründe Türkiye’nin ve dünyanın en büyük üreticilerden biri olan Yıldız Entegre, müşterilerine ürün tercihinde büyük kolaylık sağlayan mobil uygulamasını yeniledi. Uygulamaya eklenen interaktif özellikler kullanıcılara, ürünleri sanal ortamda deneme, mekansal bütünlüğü görselleştirme ve kişisel tercihlerine uygun seçenekler sunma konusunda büyük avantaj sağlıyor.

Yıldız Entegre, müşterileri ve tüm paydaşlarıyla sanal ortamda buluştuğu mobil uygulamasını, modern arayüzü ve kullanıcı dostu özelliklerle geliştirdi.

Kullanıcıların beklentilerini karşılamak adına yenilenen uygulama, Sanal Showroom, 3D Kartela, Sen Tasarla gibi dikkat çekici özelliklere sahip. Bu özellikler, kullanıcıların ürünleri interaktif bir şekilde keşfetmelerini sağlarken aynı zamanda estetik bir deneyim sunuyor.

Yenilikçi Dijital Uygulamalar

Yıldız Entegre mobil uygulaması içerisinde bulunan dijital uygulamalar sayesinde kullanıcılar, ürünleri sanal ortamda deneme, mekânsal bütünlüğü görselleştirme ve kişisel tercihlerine uygun seçenekler bulma konusunda büyük avantaj sağlıyor. ‘Sanal Showroom’ özelliği, showroom deneyimini mobil cihazlara taşıyarak, kullanıcılara sanal odalar içerisinde ürünleri görme ve uyumlu kombinasyonlar oluşturma imkanı tanıyor. ‘3D Kartela’ ile Yıldız Entegre’nin benzersiz ürünleri, üç boyutlu perspektifte incelenebiliyor, böylece kullanıcılar ürünleri daha detaylı bir şekilde görebiliyor. ‘Parkeni Seç’ uygulaması ise kullanıcıların parke tercihlerinde doğru seçim yapmalarına destek olup, uyumlu ürünleri keşfetme imkanı sağlıyor. Uygulama içinde yer alan ‘Sen Tasarla’ özelliği sayesinde kullanıcılar, kendi çizimleri ve seçtikleri dekorlarla özelleştirilmiş alanların düzenlemeleriniyapma şansı buluyor. ‘Çek Seç Uygula’ özelliği, kullanıcıların parkelerini seçerken tasarımın mekandaki görünümünü rahatlıkla görmelerine olanak tanıyor.

Yıldız Entegre Satış Noktalarını Keşfedin

Yıldız Entegre’nin yenilenen uygulamasında kullanıcılar, bulunduğu ili seçerek kendilerine en yakın satış noktasına kolayca erişebiliyor. Yıldız Entegre bu sayede, kullanıcılara daha kolay ve hızlı bir deneyim sunmanın yanı sıra, yerel satış noktalarını keşfetme ve tercih etme konusunda daha fazla kontrol imkanı sağlıyor. En yakın satış noktasına erişerek iletişim bilgilerini elde edebilen kullanıcılar, bayi ile iletişime geçme ve bilgi alışverişi yapma imkanına sahip oluyorlar.

Yıldız Entegre’nin Ürün Dünyasında Yolculuğa Çıkın

Yıldız Entegre mobil uygulamasında, estetik ve modern tasarıma sahip ürünler yakından incelenebiliyor ve ürünler hakkında detaylı bilgiye ulaşılabiliyor. Yıldız Entegre’nin yenilenen uygulaması sayesinde kullanıcılar, farklı yüzey seçeneğine sahip ürünleri deneyimleme imkanına sahip olurken geniş ürün yelpazesi sayesinde, yaşam alanlarına estetik ve işlevsel dokunuşlar katmanın keyfini çıkarabiliyor.

 

Yıldız Entegre’nin yenilenen mobil uygulaması, iOS ve Android platformlarında kullanıcıların hizmetine sunuldu.

 

 

Yıldız Entegre Hakkında

Yıldız Entegre, 1890 yılında Trabzon’da kereste ticaretiyle başlayan iş hayatında kazandığı deneyimleri, 1982 yılında gerçekleştirdiği kurumsallaşma hamlesiyle vizyonunu ileriye taşımaktadır. Yıldız Entegre, farklı ihtiyaçlara yanıt veren geniş ürün yelpazesiyle orman ürünleri sektöründe global bir oyuncu olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Girişimci ve yenilikçi yaklaşımıyla fark yaratan Yıldız Entegre, İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından açıklanan Türkiye’nin En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu Raporu’na göre Türkiye’nin en büyük 32. sanayi şirketi olurken, dünyada ise orman ürünleri sektöründe yer alan ilk 10 şirket arasında yer almaktadır. Yıldız Entegre, MDF, MDFlam, sunta, suntalam, laminat parke, boyalı levha (MDF, sunta), kapak panel, lak panel, MDF kapı, kapı paneli, emprenyeli dekor kâğıdı ve tutkal üretimi gerçekleştirmektedir.