Yıldız Trend ‘Living Art’ koleksiyonuyla yaşam alanlarını sanatla buluşturuyor

Zengin renk ve desen çeşitliliğiyle trendlerin öncülüğünü üstlenen Yıldız Trend, Lam ürün grubuna 13 yeni rengin eklendiği ‘Living Art’ koleksiyonuyla yaşam alanlarına sanatın büyüleyici atmosferini taşıyor.

Orman ürünleri sektörünün lider şirketi Yıldız Entegre’nin yaşam alanındaki tasarımlara uygulanabilen birbirinden farklı renk, desen ve yüzey seçenekleriyle fark yaratan Yıldız Trend markası, 13 alternatif rengin yer aldığı yeni koleksiyonu ‘Living Art’ ile yaşam alanlarına yepyeni bir soluk kazandırıyor.

Tasarımlar da bütünlük ve estetik sağlayan Yıldız Trend lam ürünleri, 2022 yılı başında  13 yeni renk alternatifinin yer aldığı ‘Living Art’ koleksiyonu ile  her zevke hitap eden seçenekler barındırıyor. Duyuları harekete geçiren, sanattan ilham alınarak oluşturulan Living Art koleksiyonu, yaşam alanlarına estetik ve keyif kazandırıyor.

Sıra dışı çizgiler ve özgün tasarımların yer aldığı Living Art koleksiyonunda; sade ve güçlü meşenin mekanlara huzur kazandırdığı Dolce, soğuk estetiği kahverenginin sıcağıyla aynı zeminde harmanlayarak sıra dışı bir şıklık sunan Metalik Bitter, keskin hatlarıyla yaşam alanlarına realistik bir doku kazandıran Forte, meşenin özel bir dekorla buluşmasından doğan Legato, özgünlüğüyle kendi tarzını yaratmayı sevenlere hitap eden Soprano, özgün çatlakların modern metalle bir araya gelmesiyle eşi görülmemiş bir tarz sunanSenza, kremin dinginlik veren aurasının metalin sert dokusuyla yakaladığı uyumu yansıtan Metalik İpek,griyle mavinin metalik doku üzerinde buluşarak hipnotize edici bir etki sunduğu Metalik Antrasit, şehir hayatına western havası kazandıran taba renginin metalle buluştuğuMetalik Taba, beyaz tutkunlarını mest edenMetalik Saten, zarif ve otantik tarzını zikzak çizgilerde aktaranDakron Gri, Viyana el örgüsünden esinlenilen çizgileriyle ortama Avusturya ruhu taşıyanHezarenve siyahın büyüleyici şıklığını pekiştirenBold Siyahseçenekleri yer alıyor.

Salon, yatak odaları, ortak alanlar ve diğer tüm yaşam alanlarında uygulanabilen Living Art koleksiyonunda sanatın ilham verici gücünden yararlandıklarını belirten Yıldız Entegre Pazarlama Direktörü Bengü Metin, “İnovatif çalışmalarımız ve araştırmalarımız sonucunda belirlediğimiz, herkesin zevkine uygun bir seçenek bulabileceği 13 yeni renk alternatifimizle, yaşam alanlarına hayali kurulan atmosferleri taşıyor, sektöre yön vermeye devam ediyoruz. Değişen dünya trendinin sıkı takipçisi bir kurum olarak müşterilerimizden gelen talep ve ihtiyaçları odağımıza alıp estetik dokunuşlar yapıyoruz. Bu yaklaşımımız ışığında ortaya çıkan özgün bir tasarıma sahip Living Art kataloğumuzda, yepyeni bir bakış açısını yepyeni renk alternatifleriyle buluşturuyoruz” şeklinde konuştu.

 

Yıldız Entegre Hakkında

Yıldız Entegre, 131 yıl önce 1890 yılında Trabzon’da kereste ticareti ile başlayan iş hayatında kazandığı deneyimleri, 1982 yılında kurumsallaşma hamlesiyle ileriye taşıyarak orman ürünleri sektöründe global bir oyuncu olmayı başardı.

Girişimci ve yenilikçi yaklaşımıyla fark yaratan Yıldız Entegre, Türkiye’nin en büyük 29. sanayi şirketidir. Dünya’da orman ürünleri sektöründe yer alan ilk 10 şirket arasındadır. 1.725.000 m²’ den fazla alanda kurulu bulunan, farklı coğrafyalardaki 8 üretim tesisi, 1 liman terminali ve 3 deposu ile çalışmalarını ‘Doğaya ve insana saygı’ ilkesiyle gerçekleştiren Yıldız Entegre tüm üretim tesislerinde toplam 11.600 m3/gün levha üretim kapasitesine sahiptir.

Yıldız Entegre Türkiye, Romanya ve Slovenya’da bulunan üretim tesislerinde; MDF, MDFlam, sunta, suntalam, laminat parke, boyalı levha (mdf, sunta), kapak panel, parlak lak panel, mat lak panel, mdf kapı, kapı paneli, emprenyeli kağıt ile tutkal üretimi gerçekleştirmektedir. ABD’de ise liman terminali yer almakta olup üretim için gerekli olan hammadde kaynaklarının tedarik edilmesi, depolanması ve lojistik hizmetlerin sağlanmasına çalışmaktadır.

Şirketimizin amiral gemisi Kartepe Tesisi, dünyanın tek çatı altında kurulmuş en büyük entegre MDF üretim tesisi olma özelliğini bugün hâlâ gururla taşımaktadır. Global bir marka olma yolunda ilk adımlarını ABD yatırımı ile hayata geçiren Yıldız Entegre; Romanya ve Slovenya’daki üretim tesisleriyle Avrupa, Kuzey Afrika, Rusya ve Türk Cumhuriyetleri’ndeki varlığını güçlendirmektedir.

Yıldız Entegre, farklı ihtiyaçlara yanıt veren geniş ürün yelpazesiyle doğanın estetiğini, yaşadığımız tüm alanlara taşıyarak. “Bugün ürettiklerimiz, yarınlarımızı tüketmesin” anlayışıyla hem günümüz hem de gelecek kuşaklar için sorumluluk bilinciyle çalışıp, Kendi kaynaklarıyla gerçekleştirdiği binlerce ağaç dikiminin yanı sıra sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte birçok çevreci, toplumsal ve kültürel etkinliğe de imza atmaktadır.