YILMAZLAR BANYO MERKEZİ, YENİ MAĞAZASI İLE SİZLERİ CADDEBOSTAN’A BEKLİYOR!

1966 yılından beri İstanbul’da yurt içinde birçok kişi ve projeye ürün temin eden ve yaşanılan mekânların kalite ve konforunun artmasına katkıda bulunan Yılmazlar Banyo Merkezi, Güneşli ve Mecidiyeköy mağazalarına bir yenisini daha ekliyor ve Anadolu Yakası’nın gözbebeği Caddebostan’da müşterileri ile buluşuyor.

Yılmazlar Banyo Merkezi – Caddebostan Mağazası Açılışına Siz de Davetlisiniz!

Yılmazlar Banyo Merkezi, sizleri aralık ayında gerçekleştirecekleri açılışa katılmaya ve Türkiye’de ilk defa tavanlarında iglo kullanılan eşsiz tasarıma sahip Caddebostan Mağazasını herkesten önce deneyimlemeye davet ediyor.

Yılmazlar Banyo Merkezi ile Hayallerinize Kavuşun

Yılmazlar Banyo Merkezi, 56 yıllık deneyimi ile müşterilerine en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sunuyor. Yılmazlar Banyo Merkezi’ni tercih eden kullanıcılara yalnızca bir çözüm değil, aynı zamanda üst düzey bir hizmet deneyimi sunuyor. Deneyimli ve alanında uzman kadrosu ile beraber hem satış öncesi hem de satış sonrası müşterilerine gereken tüm desteği sağlayan Yılmazlar Banyo Merkezi,  müşterilerine, çalışanlarına ve çevreye karşı duyarlı ve güvenilir bir firma olmak için her gün daha fazla çalışıyor.

Banyolarınızın Yeni Gözdesi: Yılmazlar Banyo Merkezi Caddebostan Şubesi

Yılmazlar Banyo Merkezi’ni çok yakında Caddebostan’daki yeni adresinde ziyaret edebilirsiniz. Toplamda 17.150 metrekare mağaza ve depolarıyla, güvenli, doğru ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verdiği ağına birini daha ekleyen Yılmazlar Banyo Merkezi, Caddebostan’daki mağazasında da size aynı kalite ile hizmet vermeyi sürdürecek.

Size zarif çözümler sunabilecek çeşitli markaların ana bayisi olan Yılmazlar Banyo Merkezi sizlere; Caddebostan’daki yeni mağazasında Geberit, Majorca Tiffany, Hansgrohe / Axor, Duravit, Bocchi, Qua, Hüppe, Artemis, Florim, Refin ve Ardex ürünlerini yerinde görüp, daha yakından inceleyebilme imkanı sunuyor.

Yılmazlar Banyo Merkezi olarak günden güne büyüyen ağımıza birini daha katmış olduğumuz Caddebostan mağazamızın açılışında sizleri de aramızda görmeyi çok isteriz.

Mağazamıza gelmeden önce geniş ürün yelpazemizi aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz!

YILMAZLAR BANYO MERKEZİ

Yılmazlar Banyo Merkezi; ilk günden bugüne en iyi kalite ve konforda hizmet vermeyi sürdüren, 1966 yılında başladığı yolculuğunda bu yana uluslararası alanda dikkat çekmiş birçok markanın ana bayiisi konumunda bir firmadır. Yılmazlar Banyo Merkezi; seramik, yer ve duvar kaplama malzemeleri, armatürler, duş kabinleri ve banyo küvetleri, mutfak ve banyo mobilyaları, duvar kağıdı ve parke ürünleri gibi birçok banyo ürününe dair bünyesindeki markalar ile birlikte hizmet vermektedir.