1988 Yılından İtibaren Mobilya Sektörünün Öncü Güçleri Tek Çatı Altında Buluşmaya Devam Ediyor!

Ağaç İşleme Makinesi ve İntermob Fuarları, 13 – 17 Ekim 2018 Tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde Ağaç İşleme Makineleri, Mobilya ve Orman Ürünleri Endüstrilerini Bir Araya Getiriyor.

Dünyanın önde gelen fuarları arasında yerini muhafaza eden, sektör firmalarının yeni pazarlara ulaşmalarına büyük katkı sağlayan, sektörün Türkiye ve Avrasya’daki en büyük ihtisas fuarları olma başarısını yakalamış olan Ağaç İşleme Makinesi; Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı ve İntermob, Uluslararası Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı, 13-17 Ekim 2018 tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, İstanbul’da gerçekleşecek.

2017 yılında 34 ülkeden 842 firma ve firma temsilciliğinin katılımıyla, 14 salonda başarı ile gerçekleşen, ahşap ve mobilya endüstrilerinin bölgesindeki en büyük ticari platformu Ağaç İşleme Makinesi ve İntermob fuarları, yakalanan bu başarının üzerine çıkmayı hedefleyen pazarlama çalışmalarına yurtiçi ve yurtdışında yoğun olarak devam ederek, katılımcı ve ziyaretçilerini beklentilerinin üzerine çıkarmayı hedefliyor.

Yurtiçi & Yurtdışı Tanıtım Çalışmaları:

Ağaç İşleme Makinesi ve İntermob Proje Ekibi, Ağaç İşleme Makinesi ve Mobilya Yan Sanayi üreticilerini daha fazla sayıda ve nitelikli sektör profesyoneli ile buluşturabilmek amacıyla tanıtım çalışmalarına ara vermeksizin devam ediyor. Ekip, yurt içi ve yurt dışı çalışmaları kapsamında Macaristan, Sırbistan, Bursa, Kayseri ve Antalya’ya yaptığı ziyaretlerle bilinirliğini arttırmak,  katılımcıların fuar ile erişebileceği menzili genişletmek amacıyla çalışmalar düzenledi.

‘Yeni Nesil Fuarcılık’ Sloganımız ile Gelişime Devam:

2017 yılında bir ilke imza atılarak katılımcı ve ziyaretçilerimizin hizmetine açılan B2B Eşleştirme Sistemi ile Online Davetiye formunu dolduran ziyaretçilerimiz ilgilendikleri ürün gruplarını aynı şekilde seçmeye devam edebilirken, seçilen ürünleri sergileyen katılımcı firmalarımız ziyaretçiye önerilerek, ziyaretçilerimiz bu katılımcılara dijital ortamda randevu göndermeye devam edebilecekler.

 

Ağaç İşleme Makinesi Ürün Grupları:

·         Ağaç İşleme Makineleri
·         Orman Endüstri
·         Yüzey İşlem Makine
·         Birleştirme, Montaj, Ambalajlama
·         Taşıma, Depolama, Sipariş
·         Ahşap ve Plastik İşleme
·         Ahşap Artıklarını Değerlendirme
·         Ağaç Endüstrisi Bağımsız Mühendislik ve Servis Hizmeti

·         Makine Donanımı Sağlayan Firmalar

 

 

İntermob Ürün Grupları:

Ahşap Orman Ürünleri ve Malzemeler
Mobilya Aksesuarları
Kimyasal Malzemeler
Oturma Grubu ve Yatak Üretim Malzemeleri
Üretim Alet, Ekipman ve Yardımcıları
Hizmet Faaliyetleri

 

Promatt Özel Bölümü
Büyüme potansiyeli gösteren alanlarda sektörün ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde kapsamını genişletmeye devam eden İntermob Fuarı bünyesinde yer alan Promatt Özel Bölümü, Yatak İmalatı Yan Sanayi, Ekipman, Ham madde ve Makineleri sektörünün nitelikli profesyonelleri için çekim merkezi oldu. Katılımcı ve ziyaretçileri için uygun buluşma ortamı sağlayan özel bölüm, bu yıl beklentileri karşılayarak sektörün ticari hedeflerini ve taleplerini merkez alan bir ticaret platformu yaratma yolunda emin adımlar attı.

Promatt- Ürün Grupları:

Yatak Üretim Hatları

Yatak Sanayi Makineleri

Yaylar ve Yay Sistemleri

Süngerler

Test Laboratuarları

Yazılımlar CAD/CAM Sistemleri