Açık Havanın Eklektik Felsefesi

Tasarımlarını kalite, dayanıklılık, konfor ve estetikle buluşturan bahçe mobilyası markası L’unica,2018 ilkbahar-yaz koleksiyonunun iddialı parçalarından biri olan Eclectic Oturma Grubu ve yemek sandalyesi ile göz alıcı şıklığı bahçelere taşıyor. Geometrik örgü desenlerini sade çizgili tasarımla birleştirerek sıradışı bir şıklık sunan Eclectic Oturma Grubu, üç ayrı renk alternatifiyle farklı zevklere cevap verirken, yemek sandalyesiyle keyifli sofralara konforuyla eşlik ediyor.

 

Konforlu ve estetik mobilyalarıyla açık havanın keyfine keyif katan L’unica, 2018 ilkbahar-yaz koleksiyonunda dikkatleri üzerine çeken Eclectic Oturma Grubu ve yemek sandalyesi ile bahçelere sıradışı bir hava katıyor. Geometrik örgü desenlerini sade çizgili tasarımla birleştirerek dış mekanlara göz alıcı şıklık ve konforlu bir yapı sunan Eclectic Oturma Grubu, siyah-antrasit, siyah-yeşil ve beyaz-yeşil olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle her zevke hitap ediyor. Eclectic konseptinin yemek sandalyesi ise güne güzel bir başlangıç yapılan kahvaltılardan uzun akşam yemeklerine kadar keyifli sofraların konforunu artırmaya aday.

 

Eclectic Oturma Grubu ve yemek sandalyesi, L’unica’nın Türkiye genelinde yer alan 30 farklı bayisinden ve İstanbul Levent’te bulunan showroom‘undan temin edilebiliyor.