Çetmen Mobilya, Mağaza Yatırımlarına Kocaeli’nde Devam Ediyor

Çetmen Mobilya, mağaza yatırımlarına güçlü bir şekilde devam ediyor. Şirket, 2023 yılında 250 mağaza hedefi doğrultusunda Türkiye çapında 51., Kocaeli’ndeki 2. mağazasını Darıca’da açacak. Çetmen Mobilya, 2.500 m2 alanda kurulan yeni mağazasıyla Darıcalılara modern ve şık ürünlere sahip yeni koleksiyonunu ve seçili ürünlerde 7 günde teslimat avantajlarını sunmaya hazırlanıyor.

 

Türkiye’nin köklü mobilya üreticilerinden Çetmen Mobilya, 2023 yılına dek 250 mağaza ile ülke çapında güçlü bir satış ağına sahip olmayı hedefliyor. Bu kapsamda şirket, yıl sonuna dek mağaza sayısını 70’e yükseltecek. Şirketin 51. mağazası ise Darıca, Kocaeli’nde 28 Temmuz 2018 tarihinde açılacak.

 

Hedeflerinin kaliteyi ve zengin bir deneyimi herkese sunmak olduğuna değinen Çetmen Mobilya Pazarlama Direktörü Erhan Güngör; “56 yıllık tecrübemiz, modern, şık ve fonksiyonel ürünlerimiz ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle en iyiyi sunmayı amaçlıyoruz. Bu deneyimi tüm Türkiye’nin yaşayabilmesi için de yatırımlarımıza hız verdik. 2023 yılına dek 200 milyon TL yatırımla hem mağaza sayımızı 250’ye çıkartacağız hem de yeni nesil bir fabrika ile üretimimizi güçlendireceğiz. Böylece inanıyoruz ki rekabet gücü her gün artan Çetmen Mobilya, Türkiye’nin mobilya denilince akla gelen ilk üç markasından biri olacak. Hızla büyüyen Kocaeli pazarındaki ikinci mağazamız da bu değeri Darıcalılarla paylaşmak ve hedeflerimize doğru sağlam bir adım daha atmak anlamında önem taşıyor” dedi.

 

Şirketin şehirdeki ikinci yatırımı olan ve 2.500 m2 alanda kurulan mağaza, 7 kişilik uzman kadrosuyla tüketicilerin yüksek kalitede ve uygun fiyatlı ürün beklentisine cevap verecek. Mağazanın 28 Temmuz 2018 tarihindeki açılış töreniyle birlikte Çetmen Mobilya’nın yeni koleksiyonu ve seçili ürünlerde 7 günde teslimat fırsatları Darıcalılarla buluşacak.