Ahşabın Fuar Yolculuğu: Interzum 2019 Köln

Döşeme makineleri, yer döşemeleri, parke modelleri, döşemelik kumaşlar, deri ve deri işleme makineleri, ahşap konstrüksiyon, iç döşeme, kaplamalar, ahşap panel ürünler, dekoratif yüzeyler gibi alanlarda markaların ürünlerini sergileme fırsatı bulduğu Interzum Fuarı’nda, hem Türk mobilya sektörü hem de dünyanın en ünlü markaları bir araya geldi. Dünyanın dört bir yanından ziyaretçilerin geldiği ve ahşap alanında en yeni trendlerin belirlendiği fuarda AGT katılımcı markalar arasındaydı.

Sektörün öncü laminant parke ve ahşap bazlı panel markası AGT, şimdilerde ev dekorasyonundan diğer tüm mobilya seçeneklerine uzanan ahşap kullanım alanlarını artırmaya devam ediyor. Interzum Fuarı’nda da bu yılki yeniliklerini ziyaretçilerle buluşturdu.

Doğadan İlham Alan AGT Ürünleri

Doğadan ilham alarak tasarlanan ve kullanılan doğal dokuları, en güncel desenlerle renklendirerek bir araya getiren marka, bu sentezi Think Art Feel Nature mottosuyla ziyaretçilerin beğenisine sundu. Sonrasında panel, parke ve MDF-Lam koleksiyonlarındaki yepyeni dekorları, en yeni ürünleri olan “Endüstriyel Akrilik Panel” koleksiyonlarıyla bir arada paylaşma şansı buldu.