Aktel Ltd. Şti.

1983 yılında Aktel Çelik Eşya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adıyla kurulan firmamız masa, sandalye ve televizyon sehpasıyla başlayan üretimine 1988 yılından sonra daha kaliteli estetik dekoratif sandalye ve masa yanında dekorasyona dönük üretimiyle otel, restoran, cafe ve fastfood gibi işletmelerin oturma grupları ve hareketli mobilyaları ile dekorasyonunu üstlenmiştir.

1991 yılınında açtığı ilk mağazasıyla perakende müşterisine ulaşmayı ve ürünlerini teşhir edebilmeyi hedeflemiştir. 1995 yılında 2000 m2 olan kendi fabrikasını faaliyete geçiren Aktel Ltd. Şti. Dünyadaki tüm gelişmeleri yakından takip ederek ahşap, metal ve cam materyellerini gelişen ve büyüyen ürün ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde kendi bünyesinde uygulamaya başlamıştır. Seri üretimin dışında özel projeleri özgün tasarımları konsept uygulamaları ile sektöründe öncü kuruluş olmayı kendine hedef seçmiştir. Aktel
1999, 2009 ve 2013 yıllarında makine parkurumuzu CNClerle yenileyerek üretiminde kalite ve hızımızı arttırarak yoluna ilk günkü heyecanıyla devam etmektedir.

Gelişen ve büyüyen pazarımıza daha operasyonel yaklaşabilmek için Türkiye ve Avrupa da bayilik sistemiyle daha hızlı büyümekteyiz. 2013 de 2. perakende ve teşhir mağazamızı açma ihtiyacı duyarak nihai tüketiciye ulaşabilmeyi hedeflemiştir. Aktel için müşteri memnuniyeti ve güveni, takım çalışması, liderlik, yenilikçilik, sürekli gelişim ve öğrenmeyi esas almak öncelikli prensiptir. Ayrıca Papatya (Plastik mobilya üreticisi), Gentaş (Werzalit malzeme üreticisi) gibi kendi sektöründe öncü firmaların bölge dağıtıcılığı rolünüde üstlenmektedir.

  •  Yunusemre Mh. Köklü Cd. No:6 Yıldırm / Bursa / TURKEY
  •  +90 224 360 6666
  • www.aktelltd.com