ALBATUR ENDUSTRI A.S.

Firmamız , 1980 yılında Erkan Teoman tarafından Baturcan adıyla Otomotiv ve Motorsiklet yan sanayisine özel üretimler yapmak amacıyla Bursa ‘da kurulmuştur. Kuruluşundan 1994 yılına kadar geçen dönemde düzenli ve istikrarlı bir gelişim göstermiş olup, üretim altyapısını modern çağın gereklilikleri ile donatmıştır. Ayrıca bu süre zarfında ülkemizde örneği olmayan ürünlerin üretimini gerçekleştirerek farklı yapısını ortaya çıkarmayı başarmıştır.

1994 yılında ALBATUR adıyla kurulan aile şirketine , diğer yan kuruluşlarını da dahil ederek faaliyetlerine daha dinamik bir şekilde devam etmiştir.
2003 yılında faaliyet alanına Sürgü Sistemleri ve mobilya ekipmanlarını dahil eden ALBATUR , farklı ve dinamik yapısını bu alanda da kanıtlayarak sektörünü yeni ve akıllı çözümlerle tanıştırmış , Yeniliğe ve değişime olan bağlılığı neticesinde sektöründe çok kısa sürede markasını ön plana çıkartmıştır. Takip edilen ürünleriyle , sektörün tanınan markaları arasına ALBATUR ‘u haklı şekilde yazdırmayı başarmıştır.

Halen Bursa / Çalı Sanayi Bölgesinde  4.600 m2 lik kapalı alana sahip modern üretim tesislerinde faaliyetlerini devam ettiren ALBATUR , bünyesindeki eğitimli genç ve dinamik kadrosuyla üretmiş olduğu tüm ürünlerin tasarımından başlayarak kalıplarının üretimine , protatip numunesınden müşterilerine teslimine kadar tüm proseslerini kendi bünyesinde aynı hassasiyet ve özveriyle gerçekleştirmektedir.

ADRES : Çalı San. Bölgesi Çalıkhalil Mah. 22. Sk. No: 4
Nilüfer / BURSA
TELEFON : (+90 224) 482 46 75 – 76 – 78 – 79
FAKS : (+90 224) 482 46 77
E-MAIL : [email protected]

www.albaturas.com