Antalya Belediyesi Hobi Bahçesi projesinde tercih BTM Shingle oldu

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin kent yaşamının yorucu temposundan uzaklaşıp keyifli bir mola vermek isteyenler için hayata geçirdiği Hobi Bahçesi projesinde BTM Shingle ürünleri tercih edildi.

Antalya ili Bahtılı Mahallesi‘nde yapılan “Hobi Bahçesi projesi” kapsamında kullanıcılara özel olarak ayrılmış bahçeler ve hobi evleri bulunuyor.

Yaklaşık 140 bin metrekare alanda projelendirilen tesis içerisinde kullanıcıların sosyal ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla; koşu parkurları, kafeteryalar, spor tesisleri, mescit, çocuk oyun alanları mevcut.

76 dönümlük ilk etap proje alanında 348 adet hobi evi hayata geçirildi. 4,5 metrekare kapalı alanı ve 13,5 metrekarelik açık verandası bulunan hobi evi çatılarında BTM Shingle dekoratif çatı kaplaması başarı ile uygulandı. Hobi evleri toplam 63 metrekare ekilebilir alana sahip. Bağımsız bahçelerde kullanıcılar karpuz, kavun gibi yerde yetişen meyve, çeşitli sebze, mevsimlik çiçek gibi her türlü tarımsal üretimi yapma imkanına sahip olacak. Toplamda 7 bin metrekare BTM Shingle dekoratif çatı kaplaması kullanılan projede tüm hobi evleri sahiplerine tahsis edilmiş durumda.